وبلاگ

طرح ترافیک پایتخت از فردا اجرا می شود – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

طرح ترافیک پایتخت
hodis

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران گفت: در تعطیلات اخیر برابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح ترافیک نداشتیم اما از فردا طرح ترافیک پایتخت اجرا می شود.

به گزارش چاپ و نشر ‌آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برخی رانندگان با توجه به خلوتی معابر اقدام به سرعت و سبقت غیرمجاز می‌ کنند که این تخلفات از دید پلیس چه به صورت محسوس و نامحسوس و از طریق دوربین‌ های مرکز کنترل ترافیک دور نخواهند ماند.

رنجبر ضمن تشکر از شهروندان به خاطر رعایت و مدیریت ترافیک در چند روزه تعطیلات افزود: شهروندان در این مدت تعطیلات شش روزه به خوبی ترددهای خود را مدیریت کرده و تردد خیلی کمتری در سطح معابر داشتند.

شروع طرح ترافیک پایتخت

وی افزود: در چند روز تعطیلات اخیر و برابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح ترافیک نداشتیم اما از فردا طرح ترافیک پایتخت اجرا شده و رانندگان تهرانی باید به این موضوع آگاهی داشته باشند و تردد خود را مدیریت کنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: در این مدت اما طرح تردد شبانه و ممنوعیت تردد از ساعت ۲۲:۰۰ الی ۰۳:۰۰ بامداد اجرا می‌ شد و از فردا نیز این طرح همانند روزهای گذشته به قوت خود باقی است.

بیشتر بخوانید: برخورد با ترددهای شبانه در شهر تهران جدی است

سرهنگ رنجبر گفت: در این شش روزه به واسطه تعطیلی مراکز معاینه فنی دوربین‌ ها ثبت تخلف معاینه فنی انجام نداده ولی رانندگان مطلع باشند که از فردا ثبت تخلف به روال قبل خود بازگشته و خودروهایی که معاینه فنی نداشته باشند را جریمه خواهند کرد.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب