وبلاگ

حضور 220 شرکت در بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران

فهرست مطالب

[ad_1]

بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران
hodis

بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران در فضایی به وسعت 12 هزار مترمربع و حضور 220 شرکت در شش سالن برگزار می‌ شود.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ جلیل غفاری‌ رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت‌ آروین مهر فجر با اشاره به ثبت ‌نام قطعی شرکت ‌ها برای حضور در بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران گفت: 220 شرکت فعال در حوزه‌ های مختلف چاپ و بسته ‌بندی و صنایع وابسته برای حضور در این رویداد اقتصادی ثبت ‌نام کرده ‌اند و قرار است جدیدترین دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند.

 وی افزود: فضایی که برای نمایشگاه امسال پیش ‌بینی شده شش سالن در فضایی به وسعت 12 هزار مترمربع است و جانمایی‌ ها انجام شده است.

 

حضور یک شرکت خارجی در بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران

 غفاری رهبر با اشاره به حضور یک شرکت خارجی در نمایشگاه امسال، عنوان کرد: نمایندگان یک شرکت سلولزی از کشور هندوستان امسال برای حضور در نمایشگاه ثبت ‌نام کرده‌ است.

 وی با بیان اینکه تمهيدات لازم با توجه به بحث بیماری كرونا همانند سال گذشته پیش ‌بینی شده است، گفت: دست‌اندرکاران و فعالان صنعت چاپ طی دو سال گذشته روزهای سختی را تجربه کردند و با توجه به شركت ‌هايي كه برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده ‌اند، می ‌توان روزهای خوبی را برای این صنعت متصور بود.

بیشتر بخوانید: جانمایی بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران شروع شد

 غفاری ‌رهبر تاکید کرد: می ‌توان از بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران به عنوان موتور محركه ‌ای برای عبور از ركود موجود نام برد که در این روزها علاوه بر دید و بازدید فعالان این حوزه، زمینه ‌ساز روابط جدید کاری و حرفه ‌ای در صنعت چاپ می ‌شود.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ، بسته ‌بندی و ماشین ‌آلات وابسته ۹ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران برگزار می‌ شود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب