وبلاگ

5 نکته پر اهمیت بازاریابی محتوا در رپورتاژ آگهی

فهرست مطالب

[ad_1]

بازاریابی محتوا در رپورتاژ آگهی
hodis

در این مقاله می خوانید

بررسی اهمیت بازاریابی محتوا در رپورتاژ آگهی

به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد خواندن یک مطلب در رسانه های مختلف را داشته باشید اما برخی از آن ها را بدون آن که کامل بخوانید، رها کرده باشید! در حالی که ممکن است پاسخ سوال شما در همان محتوا وجود داشته باشد. به نظر شما دلیل آن چیست؟ یکی از دلایل بسیاری مهم که وجود دارد، نوع بازاریابی محتوا است. گاهی اوقات یک محتوای کاربردی بدون در نظر گرفتن اصول بازاریابی محتوا به یک محتوای تبلیغاتی تبدیل می شود و قطعاً کاربران به خواندن آن علاقه ندارند. در این مقاله می خواهیم به بررسی اهمیت بازاریابی محتوا در رپورتاژ آگهی بپردازیم.

 

رپورتاژ آگهی چیست؟

پیش از آن که بخواهیم به بررسی اهمیت بازاریابی محتوا در رپورتاژ آگهی بپردازیم، اول باید با مفهوم دقیق رپورتاژ آگهی آشنا شوید. رپورتاژ آگهی نوعی تبلیغات است که در سئو سایت هم تاثیر زیادی دارد! در واقع رپورتاژ آگهی یک محتوا مانند سایر محتواهای رسانه ها است که کمتر حس تبلیغاتی بودن به کاربران می دهد. با وجود آن که محصول یا خدمات کسب و کارها در محتوای کمپین رپورتاژ آگهی دیده می شود اما کاربران حس تبلیغاتی کمتری نسبت به آن دارند. البته گاهی اوقات با عدم رعایت اصول بازاریابی محتوا در رپورتاژ آگهی، حس تبلیغاتی بودن بیشتر می شود و کاربران محتوای شما را نمی خوانند.

tehran exhibitio 2021

یکی از مهم ترین ویژگی های رپورتاژ آگهی این است که لینک های شما به صورت فالو در آن درج می شوند و این مسئله باعث می شود تا لینک های درج شده به همراه کلمات کلیدی قرار گرفته در متن، بهبود رتبه پیدا کنند. در واقع یکی از مهم ترین اهداف خرید رپورتاژ آگهی این است که لینک های سایت شما در آن قرار بگیرند و شما می توانید با خدمات پلتفرم رپورتاژ آگهی تسمینو لینک های خود را به صورت بهینه در محتوای خود قرار دهید. در واقع می توانید درباره این موضوع از تیم پشتیبانی سوال بپرسید تا شما را مشاوره بدهند.

بازاریابی محتوا چیست؟

اکنون که با مفهوم رپورتاژ آگهی آشنا شدید، زمان آن رسیده که با مفهوم بازاریابی محتوا هم به خوبی آشنا شوید! بازاریابی محتوا یکی از روش های بازاریابی است که از طریق محتوا صورت می گیرد. محتوا می تواند هر چیزی باشد که کاربر با آن ارتباط برقرار می کند. در واقع محتوا می تواند متنی، تصویری، ویدئویی و… باشد.

اگر به رپورتاژ آگهی دقت کرده باشید، متوجه می شوید که رپورتاژ آگهی از طریق محتوای متنی انجام می شود و همین مسئله باعث شده تا نقش بازاریابی محتوا در رپورتاژ آگهی بسیار زیاد باشد. بنابراین اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی را دارید، ابتدا باید به سوالات زیر پاسخ دهید تا بهترین نتیجه را از تاثیر بازاریابی محتوا در رپورتاژ آگهی بگیرید:

محتوای شما برای چه کسی تولید می شود؟

محتوا چه مزایایی برای مخاطب دارد و قرار است کدام سوال، نیاز یا مشکل او را رفع کند؟

محتوای شما چه نقطه قوتی نسبت به محتوای رقیبان دارد؟ محتوای شما با چه فرمتی تولید می شود؟

محتوا در کجا منتشر می شود؟

بازاریابی محتوای رپورتاژ آگهی را چگونه برنامه ریزی و مدیریت کنیم؟

این سوالاتی است که با پاسخ به آن می توانید محتوای رپورتاژ آگهی بهتری داشته باشید و نتیجه خوبی از کمپین رپورتاژ آگهی بگیرید. 

تاثیر بازاریابی محتوا بر رپورتاژ آگهی 

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از کاربران پیش می آید، این است که بازاریابی محتوا چه تاثیری روی رپورتاژ آگهی موفق دارد! در واقع بازاریابی محتوا به ارائه محتوای ارزشمند کمک زیادی می کند. اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی و راه اندازی کمپین رپورتاژ آگهی را دارید، نباید بازاریابی محتوا و اصول آن را فراموش کنید. در پلتفرم رپورتاژ آگهی تسمینو این موارد اهمیت زیادی دارند و به کمک مشاوران این پلتفرم می توانید بهترین نتیجه را از بازاریابی محتوای درست در رپورتاژ آگهی بگیرید. در حالت کلی بازاریابی محتوا در 5 مورد در نتیجه گیری بهتر از رپورتاژ آگهی به شما کمک می کند:

برندسازی

اولین تاثیر بازاریابی محتوا و رعایت اصول آن در رپورتاژ آگهی، برندسازی است. با استفاده از بازاریابی محتوا به راحتی می توانید به برندسازی کسب و کارتان کمک کنید و نام برند خود را در ذهن کاربران ماندگار کنید. البته نباید فراموش کنید که محتوای رپورتاژ شما نباید پر از نام برند باشد! زیرا در این صورت محتوای اسپم خواهید داشت و کاربران نمی توانند با آن ارتباط برقرار کنند. هنگام راه اندازی کمپین رپورتاژ آگهی باید از تصاویر استفاده کنید که روی تصاویر هم می توانید لوگوی کسب و کارتان را برای برندسازی درج کنید.

ارائه ارزش به کاربر

یکی دیگر از مواردی که باید هنگام بازاریابی محتوای کسب و کارتان در نظر بگیرید، این است که محتوای شما باید ارزشی به کاربران ارائه کند. در واقع محتوای شما باید به نحوی تولید شود که کاربر پس از خواندن محتوا حس کند که چیز جدید و جذابی یاد گرفته است! اگر محتوای شما مفید نباشد، نه تنها کاربران با آن ارتباط برقرار نمی کنند، بلکه این مسئله باعث برندسازی منفی خواهد شد!

برندسازی منفی به این معنی است که کاربران حس می کنند کسب و کار شما ارزشی برای ارائه ندارد و تنها قرار است هزینه آن ها را به هدر بدهد. بنابراین هنگام اجرای کمپین رپورتاژ آگهی حتماً ارائه ارزش به کاربران در همان محتوای محدود را در نظر بگیرید تا بتوانید آن ها را به سایت خود هدایت کنید.

افزایش محبوبیت نزد کاربران

کاربران محتوایی که با رعایت اصول بازاریابی محتوا تولید شده باشد را بیشتر دوست دارند! هر چقدر محتوای شما نزد کاربران محبوب تر باشد، محبوبیت برند شما هم نزد کاربران بیشتر می شود و این مسئله می تواند روی رشد کسب و کارتان تاثیر زیادی داشته باشد.

 

بهبود رتبه سایت با خرید رپورتاژ آگهی

یکی از دیگر از مواردی که کاربران را ترغیب به خرید رپوتاژ آگهی می کند، بهبود رتبه سایت در گوگل است. در واقع شما باید بتوانید به کمک بازاریابی محتوای درست، رتبه سایت خود را در گوگل بهبود ببخشید. گوگل معیارهای خاص خود را برای بررسی محتوا دارد و اگر این موارد در محتوای رپورتاژ آگهی شما رعایت نشده باشد، نمی توانید در گوگل رتبه خوبی کسب کنید. به همین دلیل است که می گوییم باید اصول بازاریابی محتوا و سئو در محتوای رپورتاژ آگهی شما رعایت شده باشد! در واقع خرید رپورتاژ آگهی باید به همراه یک محتوای بهینه از نظر سئو و بازاریابی محتوا باشد تا بتواند بهترین تاثیر را روی رشد کسب و کارتان داشته باشد.

لینک‌ سازی درست در محتوای رپورتاژ آگهی

یکی دیگر از اصول بازاریابی محتوا، این است که لینک سازی درستی داشته باشید! در واقع اگر بازاریابی محتوا به درستی شکل گرفته باشد و محتوای خوبی تولید کرده باشید، خیلی راحت می توانید لینک ها را در جای درستی از محتوای رپورتاژ قرار دهید.  البته خودتان بهتر از هر کسی می دانید که کدام صفحات می تواند برای شما پرسودتر باشد و با قرار دادن لینک آن در بخش درستی از محتوا، بهترین نتیجه را از آن بگیرد.

منبع: جام جم

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب