وبلاگ

کارگروه ساماندهی تابلوسازان در صدد رفع مشکلات

فهرست مطالب

[ad_1]

ساماندهی تابلوسازان
hodis

عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران گفت: تا پایان سال جاری ساماندهی تابلوسازان فاقد پروانه کسب که در حدود 20 درصد هستند، صورت خواهد گرفت.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین  به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ سید حسن نجفی با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین مشکلات در حوزه  تابلوسازان، فعالیت واحدهای صنفی بدون پروانه کسب است، گفت: پیش بینی می کنیم  تا پایان سال جاری 20 درصد از واحدهای بدون پروانه کسب در حوزه تابلوسازی که مشکل سند مالکیت ندارند، ساماندهی شوند و به جمع  واحدهای فعال دارای پروانه کسب بپیوندند.

وی افزود: بر اساس تحقیقات انجام شده از سوی کارگروه ساماندهی تابلوسازان، بیشتر واحدهایی که بدون پروانه کسب فعالیت می کنند در شرق تهران به ویژه در منطقه خاک سفید قرار دارند.

 

ساماندهی تابلوسازان

این فعال صنفی تعداد واحدهای تابلوساز فاقد پروانه کسب در شرق تهران را بالغ بر 300 واحد اعلام کرد و اظهار داشت: برخی نقاط این مناطق به دلیل آنکه خارج از محدوده تعریف شده شهرداری قرار دارند؛ سند مالکیت برای املاک صنفی و صنعتی آن ها صادر نشده که این مسئله موجب شده تا فعالان صنفی به ویژه تابلوسازان نتوانند برای اخذ پروانه کسب اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: شناسنامه ‌دار کردن تابلوهای شهر کلید تعامل با شهرداری

وی ادامه داد: کارگروه ساماندهی تابلوسازان برای رفع این مشکل پیشنهاد صدور پروانه یک ساله و کارت های شناسایی را داده که در صورت موافقت با آن مشکل بخش بزرگی از واحدهای فاقد جواز رفع می شود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب