وبلاگ

چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی افتتاح شد

فهرست مطالب

[ad_1]

چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی
hodis

چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته، امروز  در تاریخ 31 خرداد ماه با حضور جمعی از مدیران و دست‌اندرکاران صنایع کاغذ و چاپ در محل برگزاری نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین، چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته ، با حضور مهدی صادقی‌نیارکی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

 

برپایی چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی در 3 سالن

گفتنی است این دوره از نمایشگاه در فضایی به وسعت ۱۰‌هزار متر مربع و در سه سالن برگزار می ‌شود که در مقایسه با نمایشگاه پارسال رشد ۱۰۰ درصدی داشته است و یک شرکت ماشین ‌ساز هندی نیز در این رویداد حضور دارد.

بیشتر بخوانید: شمارش معکوس چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا

tehran exhibitio 2021

با توجه به ضرورت ‌های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، مدیران چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مانند سال گذشته تدابیر بهداشتی پیش ‌بینی کرده ‌اند.

چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته تا 3 تیر ماه در سالن های 35 و ۳۸ A و ۳۸ B محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب