وبلاگ

وضعیت ممنوعیت تردد بین استانی – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

ممنوعیت تردد بین استانی
hodis

مرکز مدیریت راه‌ها از ادامه ممنوعیت تردد بین استانی به شهرهای قرمز و نارنجی با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا خبر داد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا، مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور و ممنوعیت تردد بین استانی اعلام‌کرد: بر اساس اطلاعات ۲ هزار و ۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، اکنون اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

 

کاهش ۱.۴ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها 

بر اساس اعلام این مرکز، تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل ۱.۴ درصد کاهش نشان می‌دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۷.۷ درصد و بیشترین تردد بین ساعت‌های ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعت سه تا چهار بامداد ثبت شد.

 

تردد روان در همه مسیر‌های تهران- شمال

دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر از تردد روان در محور‌های فیروزکوه، کندوان و هراز و نیز آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت حکایت دارد.

این مرکز از ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا و نظرآباد و آزادراه قزوین-کرج محدوده آبیک و پل فردیس و نیز آزادراه تهران– ساوه محدوده پرند خبر داد.

بر اساس این گزارش، در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با ۱۳۲ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با ۱۳۴ هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با ۱۰۴ هزار تردد، ثبت شد.

 

بیشتر بخوانید:

واکسیناسیون کرونا تنها راه نجات از اپیدمی

کرونا و کسادی صنف لوازم التحریر

 

محور‌های مسدود و ممنوعیت تردد بین استانی

براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها، اکنون محور‌های پونل-خلخال، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، شهداد-نهبندان، جاده فرعی شمشک-دیزین، جاده خرم‌آباد-پل دختر و محور رباط پشت بادام- بیاضه در استان یزد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب