وبلاگ

نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی به زمانی دیگر موکول شد

فهرست مطالب

[ad_1]

نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی
hodis

نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی که قرار بود هشتم تا یازدهم تیر ماه۱۴۰۰ برگزار شود به نیمه دوم سال موکول شد.

نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ جلال ذکایی رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با اشاره به تغییر زمان برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد: متاسفانه به‌دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر بازار و نگرانی برخی از همکاران از بابت شیوع دوباره بیماری کرونا، با وجود میل باطنی و تمام تلاش‌ ها، متاسفانه به‌دلیل نرسیدن تعداد شرکت‌ کنندگان به نصاب لازم، امکان برگزاری نمایشگاه فراهم نشد.

وی افزود: امیدوارم با تغییر شرایط و بهبود وضعیت کسب و کار دوباره شاهد برگزاری نمایشگاه و به‌ تبع آن رونق کسب‌و‌کار فعالان این حوزه باشیم.

ذکایی با بیان اینکه زمان برگزاری نمایشگاه را به نیمه دوم سال موکول کرده‌ایم، توضیح داد: در صورتی که شرایط مناسب باشد، برای زمان برگزاری نمایشگاه تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

 

tehran exhibitio 2021

کرونا و تغییر در زمان برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

وی تاکید کرد: از جمله دلایلی که شرکت‌کنندگان برای عدم حضور داشتند؛ شکننده بودن شرایط کسب و کار بود و از آنجایی که تمام دستگاه‌ها و ماشین‌ها وارداتی است، متاثر از قیمت ارز بوده و ممکن است با عدم استقبال روبه‌رو شوند.

ذکایی با بیان اینکه متاسفانه فضای کسب و کار هم در داخل کشور رونق ندارد، گفت: به دنبال این موضوع خریداران قدرت خرید زیادی ندارند و شرکت‌ ها هم با وجود اینکه سخت بود اما نتوانستند شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:

تغییر زمان برگزاری نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

استقبال از نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

وی همچنین شیوع بیماری کرونا و عدم واکسیناسیون را دلیل دیگر شرکت‌ها اعلام کرد و یادآور شد: نگرانی از شروع پیک جدید کرونا و احتمال سرایت ویروس به واسطه نمایشگاه تصمیم گرفتیم نمایشگاه در این تاریخ برگزار نشود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب