وبلاگ

محدودیت تردد روز تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری

فهرست مطالب

[ad_1]

تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری
hodis

محدودیت تردد وسایل‌ نقلیه در مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری

رئیس پلیس تهران گفت: در محدوده‌ های برگزاری دو مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری، محدودیت تردد برای وسایل نقلیه درنظر گرفته شده است.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در همایش اجرایی و عملیاتی مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری در ستاد فاتب، اظهار کرد: نیروی انتظامی و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بیشترین مسئولیت را در این دو مراسم عهده‌ دار است که در این رابطه برنامه‌ ریزی مفصلی در نظر گرفته و با دستگاه و سازمان های مختلف مانند عزیزان در سپاه، مجلس و یگان حفاظت شخصیت ها هماهنگی انجام داده‌ ایم.

رئیس پلیس تهران افزود: برای فردا (مراسم تنفیذ) محدودیت های ویژه ترافیکی در محدوده خیابان های ولی عصر (عج)، جمهوری، امام خمینی (ره) و کارگر از ساعت 9 صبح تا حدود 13 اجرا می‌ شود.

وی تصریح کرد: برای روز چهاردهم مرداد (مراسم تحلیف) نیز برنامه ویژه‌ ای در نظر داریم، در محدوده اطراف مجلس و خیابان های منتهی به میدان بهارستان، از ساعت 13 طرح های ویژه ترافیکی و انتظامی اجرا می‌ شود و تردد از ساعت 16 تا 19 به کل در محدوده‌ های مدنظر ممنوع خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعطیلی واحدهای صنفی فعال در محدوده مجلس شورای اسلامی

این مقام انتظامی بیان کرد: جمعی از مهمانان خارجی در سطوح مختلف به تهران خواهند آمد. به همین منظور تمام امکانات را به کار گرفته‌ ایم، عزیزان در پلیس راهور، پیشگیری و یگان امداد طرح های ویژه ترافیکی، انتظامی و ایست و بازرسی را انجام می‌ دهند همچنین کنترلهای نامحسوس و اطلاعاتی با بهره‌ گیری از ده‌ها گشت اطلاعاتی در تهران در این چند روز اجرا می‌ شود.

header footer bg1
مطلب قبلیمعمای تولید صنعت کاغذ وکارتن کشور
مطلب بعدیوضعیت صنعت سورت و بسته بندی در آذربایجان غربی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب