وبلاگ

لغو محدودیت های تردد شبانه در شهرهای دارای واکسیناسیون

فهرست مطالب

[ad_1]

لغو محدودیت های تردد شبانه
hodis

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از لغو محدودیت های تردد شبانه در شهرهایی که واکسیناسیون شبانه روزی دارند، خبر داد.

لغو محدودیت های تردد شبانه به معنای عدم رعایت پروتکل ها نیست

لغو محدودیت های تردد شبانهبه گزارش چاپ و نشر به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا رئیسی ؛ سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: هر محدودیتی که ایجاد می‌شود برای حفظ سلامتی مردم است و اگر منع تردد شبانه ایجاد شده بود برای این بود که دورهمی‌ها و به دنبال آن انتشار بیماری صورت نگیرد. الان با توجه به بحث مهم واکسیناسیون و سرعت آن و راه اندازی مراکز شبانه روزی، لغو محدودیت های تردد شبانه را در دستور کار قرار دادیم. 

وی با تاکید بر اینکه لغو محدودیت های تردد شبانه به معنای آزاد شدن مهمانی‌ها و شب نشینی نیست، اظهار کرد: ممنوعیت شبانه در شهرهایی که واکسیناسیون شبانه روزی دارند، برداشتیم ولی خواهش می‌کنم مردم شب‌ها در خیابان بیرون نروند و تنها برای تزریق واکسن بیرون بروند.

او ادامه داد: فکر نکنیم با تزریق واکسن کاملا ایمن شده‌ایم و می‌توانیم ماسک نزنیم و مهمانی برویم.

رئیسی تاکید کرد: خواهش میکنم افرادی که برای واکسیناسیون مراجعه نکردند بویژه افراد بالای ۶۵ سال حتما مراجعه کنند. ۱۲ درصد افراد بالای ۶۵ سال واکسن نزدند و ۷۴ درصد مرگ و میر فعلی کرونا در افراد ۶۵ سال به بالا برای همین ۱۲ درصد است که واکسن نزدند.

بیشتر بخوانید: تشدید رکود در بازار نوشت افزار و لوازم التحریر

وی گفت: حتی همکاران ما آمادگی دارند برای کسانی که معلولیت دارند و یا نمی‌توانند از منزل خارج شوند، مراجعه کنند و واکسن آنها را تزریق کنند.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب