وبلاگ

عرضه سیستم جدید PureFlexo Prnting برای چاپ بسته بندی

فهرست مطالب

[ad_1]

PureFlexo Prnting
hodis

شرکت میراکلون (کداک سابق) یک سیستم جدید که آن را PureFlexo Prnting یا چاپ فلکسوی خاص می نامد به تازگی به بازار عرضه کرد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ شرکت میراکلون (کداک سابق) یک سیستم جدید که آن را PureFlexo Prnting یا چاپ فلکسوی خاص می نامد به تازگی به بازار عرضه کرد. این سیستم به کاربران سیستم کامپیوتر به کلیشه Kodak Flexcel NX امکان می دهد کارهای با کیفیت را آسان تر انجام دهند و پراکنده شدن ناخواسته و پخش مرکب را راحت تر کنترل کنند.

سیستم PureFlexo Prnting برای استفاده مرکب های حلالی برای چاپ فیلم در ماشین های رول عریض به کار می رود. با استفاده از این سیستم کارآیی ماشین افزایش یافته و کارهای چاپی تکراری با کیفیت بالاتر و یکپارچه چاپ می شوند.

PureFlexo Prnting

مزایای سیستم PureFlexo Prnting

این سیستم باعث می شود رنگ ها ثبات بیشتری داشته و چاپ تمیزتر انجام شود: برای اما شولوت هائر از شرکت میراکلون می گوید: برای برندهایی که بیش از همیشه به قدرت بسته بندی برای ایجاد ارتباط با مشتریانشان نیاز دارند بسته بندی انعطاف پذیر جذاب، رنگ های یکپارچه و لوگوی برند اهمیت روزافزونی پیدا کرده است. چاپکاران اکنون به راه حل هایی نیز دارند که بتوانند با استفاده از آنها نیازهای چاپی و بازتولید متن و تصاویر را با کیفیت و سرعت بالا و بدون نیاز به تنظیم های مکرر و توقف فرآیند چاپ انجام دهند.

محدوده گسترده تر رنگ ها رمز دستیابی به یک تولید چاپی سودآور است. چاپ PureFlexo یک معضل فنی چاپ را برطرف می کند. آن هم پراکنده شدن و پخش شدن ناخواسته مرکب (Ink Spread) است. با حذف این مشکل محدوده رنگ و کیفیت چاپ کارهای پیچیده و دشوار را می توان افزایش داد.

چاپکاران نیاز به آزادی عمل دارند تا بتوانند مراحل تولید را کنترل کنند، اگر دست آنها برای کنترل فرآیند چاپ باز نباشد کوچکترین تغییر می تواند کیفیت کار چاپ شده را تحت تاثیر قرار دهد. با جلوگیری از پخش شدن مرکب در بخش های ناخواسته کار چاپی، سیستم PureFlexo Prnting به چاپکاران این قدرت را می دهد تا بی وقفه از ماشین چاپ کار بکشند و بدون اینکه مجبور باشند ریسک انجام یک کار چاپی بی کیفیت را نیز به جان بخرند.

بیشتر بخوانید: تولید فیلم های بسته بندی با قابلیت تخریب 6 ماهه

دکتر جان اندرسون مدیربخش کاربردهای پیشرفته چاپی در شرکت میراکلون می گوید: از جمله ویژگی های طبیعی مرکب حلالی فلکسو و سیال بودن آن است به گونه ای که به آسانی روی فیلم حرکت می کند و پخش می شود. هنگامیکه مرکب به طور ناخواسته به بخش هایی از کار چاپی که نباید پخش شود نفوذ پیدا می کند باعث چرک شدن کار و پر کردن فضاهای خالی می شود.

کنترل مرکب حلالی هنگام چاپ روی فیلم کار آسانی نیست و روش هایی که تاکنون از آن برای کنترل مرکب استفاده شده از جمله استفاده از چسب های کلیشه سخت تر، افزایش حجم مرکب و یا فشار بیش از حد کلیشه، (over – Impression) در این مورد خاص چندان موثر نیستند.

سیستم PureFlexo Prnting این مشکل را با استفاده از ساخت الگوهای سطحی پیشرفته روی کلیشه برای کنترل مرکب می کند و استاندارد جدیدی برای چاپ قابل پیش بینی و تمیز ارائه می کند. سیستم چاپی Pureflexo از پخش شدن و پراکندگی ناخواسته مرکب جلوگیری می کند. همین امر امکان می دهد تا شما به کیفیت چاپی قابل پیش بینی دست پیدا کنید و کارآیی عملیاتی چاپخانه افزایش پیدا کند.

چاقی ترام با استفاده از این سیستم کاهش فوق العاده ای پیدا کرده و در میزان مرکب نیز صرفه جویی می شود. میزان رنگ نیز با پروفایل رنگی ماشین چاپ بیشتر و بهتر تطبیق پیدا می کند و در مجموع سیستم PureFlexo Prnting باعث کارآیی بیشتر کل سیستم پیش از چاپ می شود. 

منبع: https://www.labelsandlabeling.com/

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب