وبلاگ

شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری ادامه دارد

فهرست مطالب

[ad_1]

شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری
hodis

جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری هنوز در برخی از شعبات کشور ادامه دارد و بعد از تجمیع نهایی آرا،گزارش نهایی از سوی وزیر کشور به اطلاع عموم مردم ایران می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور با تشکر از ملت شریف و رشید ایران که حماسه ۲۸ خرداد را آفریدند؛ گفت: از عوامل اجرایی، نظارتی، انتظامی و امنیتی که حافظ این حماسه بزرگ بودند نیز تشکر دارم.

شمارش آرای انتخابات ریاست جمهورینتیجه غیر رسمی شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه بر اساس تنظیم بیش از ۹۰ درصد از صورتجلسه های شعب سراسر کشور و بر اساس تعرفه‌ های مصرفی ۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار رای از هموطنان عزیزمان که در این حماسه بزرگ مشارکت کردند؛ تصریح کرد: از این مجموعه آقای سید ابراهیم رئیسی  ۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار رای، آقای محسن رضایی میر قائد ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار رای، آقای عبدالناصر همتی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار  و آقای امیر حسین قاضی زاده  هاشمی حدود یک میلیون از کل آرای شمارش شده را به خود اختصاص داده اند.

معاون سیاسی وزیر کشور خاطر نشان کرد: شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری هنوز در برخی از شعبات کشور ادامه دارد و بعد از تجمیع نهایی آرا،گزارش نهایی از سوی وزیر محترم کشور به اطلاع عموم مردم ایران می رسد.

بیشتر بخوانید:

tehran exhibitio 2021

حمایت 11 تشکل وابسته به چاپ از کاندیدای ریاست جمهوری

گردهمایی اصناف تهران در حمایت از کاندیدای ریاست جمهوری

عرف در پایان خاطر نشان کرد: بعد از پایان نتایج ریاست‌ جمهوری، نتایج میان دوره ای خبرگان و مجلس شورای اسلامی و در نهایت شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام می شود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب