وبلاگ

ششمین نمایشگاه ایران فارما به تعویق افتاد – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

نمایشگاه ایران فارما
hodis

تاخیر در برگزاری نمایشگاه ایران فارما با اوج گیری کرونا

ششمین نمایشگاه ایران فارما با اوج‌ گیری مجدد پاندمی کرونا با وجود برنامه‌ ریزی و انجام تدارکات گسترده تا عبور از پیک جدید کرونا و خروج پایتخت از وضعیت قرمز به تعویق افتاد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در بیانیه ای نوشت: استحضار دارید که کشور شرایط بسیار دشواری را در مواجهه با اوج‌ گیری مجدد پاندمی کرونا تجربه می‌ کند و متأسفانه به صورت روزانه شاهد ثبت آمارهای صعودی تعداد مبتلایان و جانباختگان در سراسر کشور هستیم.

مواجهه با این بحران در شرایطی است که دبیرخانه ششمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (نمایشگاه ایران فارما) پس از چندین بار جابجایی تاریخ برگزاری این رویداد، در طول ماه‌ های گذشته اقدام به برنامه‌ ریزی و انجام تدارکات گسترده جهت برگزاری نمایشگاه طی روزهای یکم تا سوم شهریور همزمان با ایام گرامیداشت روز پزشک و داروساز نموده است. در حالیکه تمامی تمهیدات برای برگزاری نمایشگاه ایران فارمای ششم اندیشیده شده است.

لکن ضرورت حفظ سلامت همکاران و نیز کلیه فعالان و دست‌اندرکاران صنعت داروسازی و البته لزوم صیانت از تلاش های جان‌برکفان نظام سلامت، سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران را به این جمع‌ب ندی رسانید که برگزاری این نمایشگاه را تا عبور از پیک جدید کرونایی و خروج پایتخت از وضعیت قرمز به تعویق بیاندازد.

هیئت مدیره سندیکا از اعضای محترم مشارکت‌کننده در این رویداد تخصصی بابت همکاری همه‌ جانبه با دبیرخانه نمایشگاه سپاسگزاری نموده و اطمینان خاطر می‌ دهد که ایران‌ فارما به عنوان عرصه تجلی افتخارات و دستاوردهای تولیدکنندگان صنعت داروسازی کشور باشکوه‌ تر از همیشه و با تضمین سلامت عموم مشارکت‌ کنندگان و بازدیدکنندگان آن برگزار خواهد گردید. در پایان از توجه ویژه مدیریت دلسوز مصلای حضرت امام خمینی (ره) به صنعت داروسازی کشور و در اولویت قرار دادن برگزاری ششمین نمایشگاه ایران فارما در اولین فرصت ممکن قدردانی می‌ گردد.

header footer bg1
مطلب قبلیکاغذهای رسید خودپردازها مورد اقبال بازیافت کنندگان

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب