وبلاگ

شرکت ماشین سازی حرفه و فن/ حرفه پویا؛ فن مدرن

فهرست مطالب

[ad_1]

شرکت ماشین‌ سازی حرفه و فن
hodis

در این مقاله می خوانید

ساخت لمینت تمام اتوماتیک در کشور توسط شرکت ماشین سازی حرفه و فن

شرکت ماشین سازی حرفه و فن به سال 1356 فعالیت خود را با ساخت دستگاه هایی در زمینه ی بسته بندی و صحافی آغاز کرد. در ابتدا دستگاه های تیغ تیزکنی، لمینت دستی، دایکات فکی و دستگاه های مربوط به چسب گرم در صحافی از سری تولیدات ابتدایی این مجموعه بودند که رفته رفته با پیشرفت های تکنولوژیک ارتقاء یافته و به شکل های امروزینی رخنمون شدند.

ساخت دستگاه های مکانیکی و یا نیمه اتومات در کنار ارزشمند بودن و لزوم وجودشان در صنعت، امروز به عنوان تولیداتی با آینده و پررونق به چشم نمی آیند و چشمان مدیران هوشمند یک سر و گردن بالاتر از دید دیگران، راه را رصد کرده و خط مشی روشنی را برای فردای کسب وکارشان مشخص می کنند.

ساخت لمینت تمام اتوماتیک در کشور و با تکیه بر دانش بومی سازی شده خبری بود که نمی شد از کنار آن به مثابه ی رویدادی معمولی گذر کرد. نشستیم و گفتیم با مدیران جوان و خلفی که راه پدر را به درستی ادامه داده اند.

حضور دهه ها تلاش و پویایی در ورطه ساخت دستگاه های مورد استفاده در صنعت چاپ و تعامل با دست اندرکاران این حوزه، از نیاز بازار برای محصولات جدید و تبدیل خط های تولید سنتی به نوین و پیشرفته خبر می داد.

tehran exhibitio 2021

ما نیاز را درک کرده بودیم و از همین رو مسئله را با مدیریت محترم شرکت ماشین سازی حرفه و فن؛ جناب مهندس داود تات داودی در میان گذاشتیم. معضلات تفهیم شد و نقشه ی راه تجسم یافت، قلم های دانش بنیان خطوط را ترسیم کردند و بدین ترتیب آستین ها را بالا زدیم و کار شروع شد.

در پی تصمیم مبنی بر ارتقاء محصولات، حدود چهار سال پیش بود که اولین نمونه های لمینت فول اتومات، موسوم به لمینت های زنجیری در کارخانه ی ما به تولید رسیدند و به بازار عرضه شدند. گروه ما بر مدار تولید قرار گرفت و ریل روان پیشرفت را تا ساخت دستگاه های لمینت فول اتومات تیپ جدید، سلفون کش فول اتومات و یو وی تمام اتومات ادامه داد.

شرکت ماشین‌ سازی حرفه و فنبرتر از نمونه های خارجی

شایان ذکر است که طراحی لمینت اتومات ساخت شرکت ماشین سازی حرفه و فن بر مبنای دستگاه های روز دنیا انجام پذیرفته است و به جرات می گویم که در بسیاری از موارد از نمونه های خارجی برتر است و اختلاف قیمت زیادی که با نمونه های خارجی دارد تنها به علت بومی سازی دانشی است که در پشت تولید آن قرار دارد.

ما چه در بخش مکانیک دستگاه که توسط مهندسان و تکنسین های مجموعه به انجام رسیده و چه در بخش الکترونیکی و نرم افزاری آن که با همکاری شرکت های دانش بنیان داخلی برنامه نویسی شده، از علم و توان بومی ایران عزیز استفاده کرده ایم که این نشان از پتانسیل علمی کشور دارد و نوید پیشرفت های روزافزون آتی را می دهد. ما در شرکت ماشین سازی حرفه و فن پتانسیل های خفته اما در عین حال مستعدی داریم که با بذل توجهی کوچک شکوفا می شوند و خود کفایی دیرینه ای را که در آرزوی آن انقلاب کردیم، دست یافتنی می کند.

 

اعتماد مشتریان به شرکت ماشین سازی حرفه و فن

شرکت ماشین سازی حرفه و فن در عرصه تولید به پشتیبانی نیاز دارد و این در وهله ی اول به اعتماد مصرف کننده بر می گردد. من تعجب می کنم که صنعتگر داخلی که در گام های بعدی خودش تولید کننده محسوب می شود و به اعتماد مشتری خود نیاز دارد چگونه حاضر می شود با پرداخت قیمتی بالاتر دستگاه بی کیفیت چینی را بخرد و به دست نیاز اقتصاد داخلی پشت کند! خرید بسیاری از این محصولات بی نام و نشان که عمدتا هیچ تضمینی پشت آن ها قرار ندارد به مثابه ی خرید گردویی سر بسته است.

سوال من از خریدار دستگاه های این چنینی این است که آیا در صورت بروز مشکلی برای دستگاه (که همه می دانیم در کار غریب نیست) مجموعه  سازنده و یا فروشنده  داخلی حاضر به سرویس دهی به آن ها هستند؟ و در وهله ی دوم این سرویس دهی و خدمات رسانی چقدر طول می کشد و این آمدن و رفتن ها و در صف رسیدگی ماندن ها، چقدر خط تولید شما را در خواب نگه می دارد؟ ما در شرکت ماشین سازی حرفه و فن ضمن تایید کیفی محصولات و تضمین آن کلیه دستگاه های تولیدی خود را یک سال گارانتی بی قیدوشرط کرده و 10 سال خدمات پس از فروش برای آن ارائه می دهیم.

اینجاست که فروش به مثابه ی آغاز یک تعهد معنی پیدا می کند. خط های تلفن شرکت ماشین سازی حرفه و فن همواره آزاد هستند و مشتری می تواند با دلی قرص تمرکزش را روی تولید قرار دهد. کلیه ی قطعات یدکی دستگاه های ما در دسترس است و در صورت بروز کوچک ترین مشکلی تکنسین های آماده به کار ما در اسرع وقت خود را به شما رسانده و از چرت دستگاه شما و خواب تولیداتتان جلوگیری میکنند. ما تولیدکننده ی داخلی هستیم و درد تولیدکنندگان دیگر را درک می کنیم.

در اقتصاد نامهربان و روبهرکود امروز ما توانسته ایم با محاسبه ی درست، به قیمتی حساب شده برسیم که توان پرداخت آن برای مصرف کننده ی بازار به صرفه باشد. ما افتخار می کنیم که محصولمان ترجمان دانش بومی و مصداق تولید باکیفیت داخلی است و قیمتی نصف محصولات چینی و یک پانزدهم تولیدات اروپایی دارد. ما مفتخریم که تلاش هایمان به تولید باکیفیت منتج شده و توانسته به عدم خروج ارز (که کیمیایی کمیاب شده) از کشور کمک کند.

شرکت ماشین‌ سازی حرفه و فنما با امید دست بر زانو گذاشتیم و با عشق یا علی گفتیم تا علاوه بر جلوگیری از خروج ارز به صادرات هم برسیم و ارزآوری و اشتغالزایی را تجربه کنیم. ما در کشور نیروی انسانی زبده و با پشتکار و جوانان دانش ورز کم نداریم که می توانیم با تکیه بر آن ها فرداهای روشنی را خلق کنیم.

ما در کار خودمان تنها کمبود و نقطه ضعفی که نسبت به تولیدکنندگان خارجی همانند خود حس میکنیم، ضعف در خط تولید است که باعث می شود ساخت و تحویل دستگاه کمی به طول بیانجامد که امیدواریم در سال حمایت از تولید داخلی سازمان های مربوط و مسئولان ذی ربط ترتیبی دهند تا این معضل هم بر طرف شود. امروز ایران مملوء از صنایع و کسب وکارهای کوچک اینچنینی است که با کمی بذل توجه و کمک می توانند شکوفا شده و موفقیت زیادی کسب کنند.

در صورت استمداد و یاری رسانی که به آن اشاره شد، ما از طرف خودمان به شما قول می دهیم که شرکت ماشین سازی حرفه و فن نه تنها نیاز داخلی را به مطلوب ترین شکل تامین می کند بلکه می تواند با صادرات به موفقیت سازی در خارج از کشور و توسعه بخشی و در نهایت مطرح کردن نام ایران در بین کشورهای تولیدکننده و صنعتی، دست یابد.

دستگاه اخیر ما (لمینت فول اتومات) به شکلی ساخته و پرداخته شده که از هر لحاظ قدرت رقابت با بهترین نمونه های جهانی را دارا است. دستگاه مذکور شامل قطعات تخته یدک و ریجستری آنلاین بوده و سان فیدر آن به صورتی طراحی شده که توان پوشش انواع سینگرهای ایرانی و بازیافتی (که در داخل تولید میشوند و در بازار رایجند) را دارا است. یکی دیگر از نقاط قوت لمینت تمام اتوماتیک شرکت ماشین سازی حرفه و فن، فیدر آن است که فوق العاده دقیق بوده و از سرعت بالایی برخوردار است. این فیدر طرح مابک آلمان بوده و کلیه ی تنظیمات آن برقی است که تولید ما را در زمره بالاترین کیفیت های موجود در بازار قرار می دهد.

شرکت ماشین‌ سازی حرفه و فنطراحی با آخرین متدهای روز دنیا

یکی از قطعات اصلی دستگاه های لمینت اتومات قسمت موسوم به سنجاق نشان آن است. این بخش از دستگاه ما مطابق با آخرین متدهای روز دنیا طراحی شده و کاملا با سرعت بالای ماشین سازگار است. این قطعه به علت اهمیتی که دارد در کیفیت خروجی ها تاثیرگذار است و از همین رو ما روی قدرت آن حساسیت زیادی به خرج داده ایم.

این قطعه علاوه بر کیفیت  بالایی که دارد تنظیماتی دقیق می طلبد که تمامی آنها به صورت الکترونیکی طراحی شده و فرماندهی آن در کنار دیگر قطعات و اجزای تشکیل دهنده بر عهده ی کنترلر اروپایی ماشین لمینت ماست. تنظیماتی اعم از تعیین سرعت آپارات، هماهنگ کردن سرعت سان فیدر با آن در کنار هماهنگ سازی هر دو جزء نامبرده با قسمت چسب زنی دستگاه برعهده ی این کنترلر باکیفیت و قابل اتکا است.

وسواس ما برای ساخت یک نمونه ی بدون مشکل و رسیدن به تولیدی باکیفیت که برند شرکت ماشین سازی حرفه و فن را بر سر زبان ها بیاندازد باعث شده ما تمام تلاشمان را در ساخت اجزاء و هماهنگی تام بین آنها صرف کنیم.

استفاده از مرغوبترین و در عین حال به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات در کنار تجربه های ما در ساخت ابتدایی ترین نمونه ها تا مدرن ترین آنها، باعث شده کاربری این دستگاه از نمونه های مشابه بسیار ساده تر باشد و عملکردهایی چون تغییر سایز و تنظیم دستگاه برای انجام کارهای متفاوت با نهایت سرعت و سادگی برای اپراتور امکانپذیر باشد. کافی است شما برای انجام کارهای پیش گفته شده و هماهنگ سازی یکپارچه ی دستگاه، باند طول کار را تنظیم کنید تا تمامی اجزای دیگر به صورت اتوماتیک تنظیم شوند.

سادگی در کاربری و کیفیت محصول شرکت ماشین سازی حرفه و فن باعث شده ما به آینده ی این تولید امید زیادی داشته باشیم و با اطمینان کامل آن را برای مصرف کننده تضمین کنیم. همان طور که در خلال صحبت ها اشاره شد اگر قسمتی از دستگاه ما با مشکلی روبرو شود و یا خرابی در اجزای آن پیش بیاید مراتب آن به صورت آنلاین به کاربر دستگاه اعلام می شود تا برای رفع آن اقدامات لازم صورت بگیرد.

در بیشتر موارد ایرادات کار با سرکشی خود اپراتور بر طرف می شود اما در صورت لزوم تیم خدمات پس از فروش ما به سرعت به مجموعه ی موردنظر مراجعه کرده و مشکل را بر طرف می کنند. ما همچنین یک بخش حرفه ای و توجیه شده برای گارانتی محصولات خود داریم که با تمام توان پشتیبان مشتری و مصرف کننده ی محصولات شرکت ماشین سازی حرفه و فن است.

سخن پایانی

در پایان از شما که رسالت خود را به نحو احسن به انجام می رسانید و یاور ما تولیدکنندگان داخلی هستید کمال تشکر را داریم. همچنین از تمامی دوستانی که با حمایت های بی شائبه و تشویق های مکررشان ما را برای ادامه راه خود یاری کردند، کمال تشکر را داریم. امیدوارم در سال حمایت از کالای ایرانی این مقوله در کسوت شعار باقی نماند و حمایت ها و تسهیلاتی به بخش تولیدات داخلی اختصاص یابد تا همگی در به انجام رساندن رسالت های خود موفق باشیم.

امیدوارم در کنار هم با همبستگی و اتحاد به مصرف کالای داخلی بپردازیم تا بدین وسیله رونقی را رایج کنیم که به واسطه ی آن هیچ جوان ایرانی دغدغه ی اشتغال و آینده سازی نداشته باشد.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب