وبلاگ

سود ۳۱میلیارد و ۸۰۰میلیونی کاغذسازی کاوه در سال گذشته -…

فهرست مطالب

[ad_1]

کاغذسازی کاوه
hodis

مدیرعامل شرکت کاغذسازی کاوه گفت: کرونا مثل تیغ دولبه در صنعت کاغذسازی تغییر ایجاد کرد؛ از نظر تامین مواد اولیه با مشکل روبه‌رو شدیم؛ اما از سویی دیگر فرهنگ مردم تغییر کرد و خریدهای اینترنتی که نیازمند بسته‌بندی بود، گسترش پیدا کرد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از اقتصادآنلاین – سیده زهرا محمودی؛  امیرسامان اسفندیاری مدیرعامل شرکت کاغذ سازی کاوه، در رابطه با عملکرد این شرکت در سال۹۹ اظهار داشت: شرکت صنایع کاغذسازی کاوه، تنها شرکت بورسی تولیدکننده کاغذ بسته‌بندی از آخال(کاغذ بازیافتی) هست و سهام این شرکت با نماد چکاوه در تابلوی بورس معامله می‌شود. کاغذسازی کاوه سه نوع کاغذ لاینر (قهوه‌ای)، تست لاینر و فلوتینگ تولید می‌کند و برند شناخته‌شده‌ با سابقه‌ای بیش از ۳۰سال در کشور است.

 

رفع موانع تولید برای کاغذسازی کاوه

وی در مورد ظرفیت تولید این شرکت توضیح داد: ظرفیت تولید ما ۳۰هزار تن از انواع کاغذ بسته‌بندی است و با وجود اینکه ماشین‌آلات قدیمی هستند، با همت کارکنان شرکت، خوب کار می‌کنیم. سال۹۹ چند اتفاق فوق‌العاده در شرکت افتاد؛ رکورد فروش ریالی شکسته و در بحث سودآوری، شرکت موفق به ثبت رکورد جدید شد و ۳۱ میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان سود کسب کرد. کارهای مختلفی چون تبدیل به قطب نوآوری و تحقیق در صنعت کاغذ، برقراری ارتباط با دانشگاه‌ها، مانور بر روی تنوع محصولات، گسترش ارتباطات و… از جمله فعالیت‌های کاغذسازی کاوه است.

 

tehran exhibitio 2021

بیشتر بخوانید:

قیمت کاغذ تحریر دوباره پایین آمد

کمبود مواد اولیه در صنایع چوب و کاغذ مازندران

 

عضو هیات مدیره کاغذسازی کاوه در ادامه تصریح کرد: در تلاش هستیم تا نقاط ضعف صنعت را خصوصا در زمینه تامین ماده اولیه (آخال) بهبود دهیم. کارتن‌ها را جداسازی و دوباره آن را به کاغذ قابل بسته‌بندی بدل کنیم. البته بخشی از آن وارد می‌شود که وارداتش هم با موانع بسیاری روبه‌رو است.

header footer bg1
مطلب قبلیهمکاری شرکت افست با اتحادیه چاپخانه داران
مطلب بعدیتکنولوژی بسته‌بندی گوشت بدون نیاز به یخچال

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب