وبلاگ

ساخت کارخانه تولید مقوای پشت طوسی و ایندربرد – چاپ و نشر…

فهرست مطالب

[ad_1]

تولید مقوای پشت طوسی و ایندربرد
hodis

نخستین کارخانه تولید مقوای پشت طوسی و ایندربرد  (پرمصرف در صنعت بسته‌بندی) در ایران با اشتغالزایی ۳۰۰ نفر عصر یکشنبه با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در بخش زواره از توابع اردستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از  ایرنا- ساخت  کارخانه تولید مقوای پشت طوسی و ایندربرد از سال ۱۳۹۳ آغاز شده است و در مساحت ۱۵۰ هزار مترمربع و زیر بنای ۳۲ هزار و ۱۵۰ مترمربع به تولید مقوای دوبلکس می‌پردازد.

کارخانه تولید مقوای پشت طوسی و ایندربرد با مجموع سرمایه‌گذاری یک‌هزار و ۱۵۲ میلیارد تومان شامل ۴۵۰ میلیارد تومانی و ۲۷ میلیون یورویی، ظرفیت تولید ۴۵ هزار تن مقوا دارد.

مقوای ایندربرد سفید رنگ است و سختی و قیمت مناسبی دارد، سختی مقوا از این جهت اهمیت دارد که هنگام چاپ مشکلی رخ ندهد و همچنین موقع قرار دادن محصول درون بسته بندی استحکام مناسب را داشته باشد.این نوع مقوا در صنعت بسته‌بندی بسیار پرمصرف است و برای محصولاتی از جمله مواد غذایی، دارو ، جعبه دستمال کاغذی، آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد.

 

tehran exhibitio 2021

بیشتر بخوانید:

معرفی انواع بسته بندی چاپی

آلمان موفق به تولید انواع پلیمرهای بازیافتی شد

 

 

رییس مجلس شورای اسلامی که با دعوت حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد نماینده مردم‌ اردستان در مجلس شورای اسلامی به این شهرستان سفرکرده است امشب در آیین گرامیداشت شهدای هفتم تیر در اردستان نیز سخنرانی می‌کند.اکنون ۲۰ واحد صنعتی فعال در شهرک صنعتی اردستان و تعداد ۱۰ واحد صنعتی در ناحیه صنعتی زواره مشغول فعالیت هستند.

 

تولید مقوای پشت طوسی و ایندربرد در زواره

۵۱ واحد تولیدی و صنعتی فعال و نیمه فعال در شهرستان اردستان وجود دارد و ‌۶۴ فقره پروانه تاسیس با پیشرفت ۹۵ درصد صادر شده است.استان اصفهان با ۷۷ شهرک و ناحیه صنعتی دایر و هشت شهرک درحال ساخت در ۱۲ هزار هکتار زمین و ۱۲۰ هزار نفر اشتغال از نظر تعداد و اراضی مقام نخست را در کشور دارد.

۶۶ واحد صنعتی هم اکنون در شهرستان اردستان وجود دارد که در این بین ۴۰ واحد با ظرفیت اشتغال یک‌هزار و ۵۰۰ نفر مشغول به کار هستند.

زواره از توابع شهرستان اردستان با جمعیت حدود ۱۶ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۱۳۲ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.شهرستان اردستان با افزون بر ۴۲ هزار نفر جمعیت در ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب