وبلاگ

رونمایی از بسته بندی جدید محصولات Skippy – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

بسته بندی جدید محصولات Skippy
hodis

استفاده از پاکت های فشاری در بسته بندی جدید محصولات Skippy

شرکت Hormel از بسته بندی جدید محصولات Skippy رونمایی کرد. محصولات کره بادام‌ زمینی Skippy در پاکت‌ های فشاری چند وعده‌ ای، جار بلندقد و افزودن لیبل بدون شکر، باعث گسترش راحتی و استفاده از این محصول شده است.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از هنر بسته بندی: Hormel از بسته‌ بندی‌ های غیر معمول برای در معرض دید قرار دادن دوباره محصولاتش استفاده کرد. بسته بندی جدید محصولات Skippy شامل انعطاف‌ پذیرها برای دسته‌ بندی محصولات جدید شرکت است.

بسته بندی جدید محصولات Skippyدر ژوئن 2020، شرکت خانواده جدیدی از محصولات شامل بدون شکر، کرم و کرانچی پروتیینی را عرضه کرد. مدیر طراحی شرکت می‌ گوید: لازم بود تا ما طراحی‌ بسته بندی جدید محصولات Skippy را برای جلب نظر خریداران داشته باشیم. برخی محصولات جدید به خاطر ماهیت فیزیکی‌شان لازم بود تا بسته‌ بندی جدیدی داشته باشند. به عنوان مثال پاکت‌ های فشاری برای نخسین‌ بار در طراحی ما تایید نهایی شده است.

بیشتر بخوانید: ساخت لیبل پشت چسبدار از گیاهان گلدار

سه هدف با این طراحی دنبال شد: نخست اینکه همه اعضای خانواده به راحتی بتوانند آن را استفاده کنند. دوم اینکه در حال حرکت نیز بشود مورد استفاده قرار داد و یا آن را درون هر کیفی گذاشت و سوم اینکه کثیف‌کاری و یا احتیاج به تمیزکاری ندارد.

header footer bg1
مطلب قبلیپشت پرده زمینگیر شدن بزرگترین کارخانه تولید کاغذ خاورمیانه

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب