وبلاگ

رفع مشکلات چاپخانه‌های استان کردستان – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

مشکلات چاپخانه‌های استان کردستان
hodis

سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه این اداره‌کل با تمام توان در صدد رفع مشکلات چاپخانه‌های استان کردستان است، گفت: اعطای تسهیلات بانکی کم‌بهره و کمک به رفع مشکلات ساختاری از جمله این راهکارهاست.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار ایبنا در کردستان، عیسی فلاحی امروز در بازدید از چاپخانه‌های شهر سنندج گفت: چاپخانه‌های استان در ایام شیوع کرونا با از خودگذشتگی و فعالانه به کار و تلاش ادامه دادند.

وی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تمام امکانات در صدد رفع مشکلات چاپخانه‌های استان کردستان  است که از جمله آن اعطای تسهیلات بانکی کم بهره و کمک به رفع مشکلات ساختاری که بیشتر چاپخانه‌های به نوعی با آنها درگیرند، از جمله این راهکارهاست.

مشکلات چاپخانه‌های استان کردستانسرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه کارکردهای مختلف و تاثیرات گسترده صنعت چاپ در جامعه از اهمیت خاصی برخوردار است، عنوان کرد: این صنعت در بطن خود ارتباط بسیار گسترده‌ای با هنر و فرهنگ دارد و این امر اهمیت آن را دوچندان می‌کند.

فلاحی که در این بازدید رئیس اتحادیه عکاسان و چاپ و نشر سنندج نیز حضور داشت، گفت: برگزاری جلسات با مدیران چاپخانه‌ها به منظور جمع آوری مشکلات و نارسایی آنها در دستور کار ویژه کارگروه چاپ و نشر اداره کل ارشاد است.مشکلات چاپخانه‌های استان کردستان  می تواندبا پیگیری های این کارگروه حا و فصل شود.

بیشتر بخوانید:

بیان مشکلات چاپ با نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف

روز ملی صنعت چاپ خودمانی اما باشکوه

 

 مشکلات چاپخانه‌های استان کردستان

نبود بیمه تامین اجتماعی کارکنان چاپخانه‌ها، همکاری امور مالیاتی استان در زمینه مالیات برارزش افزوده، فراهم شدن زمینه بهره مندی از تسهیلات و تخفیفاتی در این زمینه برای صنعت چاپ استان در این شیوع  کرونا، اعطای تسهیلات بانکی کم بهره به این حوزه و تعیین نرخ پایه برای فعالیت‌ها و خدمات چاپی در سطح استان از سوی وزارتخانه از جمله مهمترین درخواست‌های مدیران چاپخانه‌های کتبیه، مولوی و ساینا در شهر سنندج در این بازدید از سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان بود.

مشکلات چاپخانه‌های استان کردستاندر پایان از سوی سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای گل و شیرینی از مدیران و کارکنان چاپخانه‌های مذکور قدردانی و روز ملی صنعت چاپ را به آنها تبریک و تهنیت گفتند.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب