وبلاگ

دستگیری سفارش دهندگان چاپ لیبل و برچسب واکسن تقلبی کرونا!

فهرست مطالب

[ad_1]

چاپ لیبل و برچسب واکسن تقلبی کرونا
hodis

گروهی کلاهبردار که به واحدهای چاپی سفارش چاپ لیبل و برچسب واکسن تقلبی کرونا داده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش چاپ و نشر  آنلاین به نقل از ایبنا؛ احمد ابوالحسنی،‌ رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران از مراجعه عده‌ای شیاد و کلاهبردار به واحدهای چاپی، خبر داد و گفت: این افراد که با هدف سفارش چاپ لیبل و برچسب واکسن تقلبی کرونا به واحد‌های چاپی مراجعه کرده بودند، دستگیر شدند.

وی افزود: این افراد پس از تحویل سفارش چاپ لیبل و برچسب واکسن تقلبی کرونا خود قصد فروش محموله غیر دارویی را با قیمت‌ های گزاف در بازار آزاد داشتند که به هدف خود نرسیدند.

ابوالحسنی با بیان اینکه فعالان صنف چاپ، مراقب چنین افراد سودجویی باشند، عنوان کرد: چنانچه همکاران با سفارش‌ های چاپی از این دست برای چاپ لیبل و برچسب واکسن تقلبی کرونا مواجه شدند؛ بلافاصله مراتب را به اتحادیه چاپخانه‌ داران و پلیس ۱۱۰ تهران اطلاع دهند.

 به گفته وی، به‌ دلیل حساسیت موضوع و نگرانی از تکرار جرائم مشابه، امروز‌ (شنبه 16 مرداد) نشست مشترک با حضور رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران و مقامات مسئول برگزار می‌ شود.

بیشتر بخوانید: اولویت های کارگروه ملزومات چاپ اتحادیه چاپخانه داران مشخص شد

چاپ لیبل و برچسب واکسن تقلبی کروناملزومات مورد نیاز چاپخانه‌داران تامین می‌شود

ابوالحسنی همچنین در ادامه درباره تامین ملزومات مورد نیاز فعالان صنعت چاپ گفت: هفته گذشته هیئت‌مدیره اتحادیه با جمعی از واردکنندگان کاغذ و مقوا و سایر کالاها جلسه داشت تا شرایط و زمینه برای تامین ملزومات مورد نیاز چاپخانه‌‌ها فراهم شود.

وی افزود: با برگزاری جلسات مختلف، مقرر شد، ملزومات و کالاهای مورد نیاز صنف به زودی از سوی واردکنندگان و تجار این حوزه در اختیار تعاونی چاپخانه‌داران قرار گیرد. بسیاری از همکاران، برای تهیه کالاهای مورد نیاز خود با مشکلات جدی روبه‌رو هستند و در این زمینه تعاونی می‌تواند برای دسترسی بهتر و مناسب‌تر اعضا به این کالاها، آ‌ن‌ها را با قیمت مناسب در اختیار اهالی چاپ قرار دهد.

 وی گفت: اگر فعالان حوزه چاپ یا چاپخانه‌های علاقه‌مند قصد سرمایه‌گذاری در زمینه واردات و تامین ملزومات چاپ را دارند می‌توانند وارد عمل شوند و از طریق تعاونی در این زمینه اقدام کنند.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب