وبلاگ

حمایت مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ از مطبوعات

فهرست مطالب

[ad_1]

مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ
hodis

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران در راستای حمایت از مطبوعات استان دیدار کردند.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این دیدار که در دفتر علی اکبر صفریان مدیرعامل  صنایع چوب و کاغذ مازندران برگزارشد،  عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی صنایع چوب و کاغذ مازندران را یک افتخار صنعتی برای استان خواند که درصد بالایی از نیاز کاغذ برای چاپ رسانه های مکتوب  کشور را تامین می کند.

وی با توجه به صدمه کرونا به مطبوعات کشور از مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ خواست تا با حمایت از مطبوعات استان مقداری از خسارات وارد شده به این بخش جبران گردد.

اشتقبال مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ از پیشنهاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی

در ادامه علی اکبر صفریان مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران ضمن استقبال از پیشنهاد زارع، قول مساعد داد تا حدالامکان در این زمینه به یاری رسانه های مکتوب استان بیاید.

در پایان مقرر شد تا کاغذ مورد نیاز مطبوعات استان زیر قیمت مصوب کارخانه در اختیار آنان قرار گرفته و رسانه ها نیز با حمایت تبلیغی از این صنعت مهم  استان موجب رونق بیشتر آن شوند.

بیشتر بخوانید: صنایع چوب و کاغذ در انتظار ورشکستگی، تعطیلی و تعدیل

شایان ذکر است؛ کارخانه چوپ و کاغذ مازندران در کیلومتر ۱۲ جاده ساری به کیاسر، بزرگترین تولید کننده انواع کاغذ در ایران است و دارای ظرفیت اسمی ۱۷۵ هزار تن کاغذ در سال است. این کارخانه در وضعیت فعلی فعال‌ترین کارخانه تولید کاغذ در کشور است.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب