وبلاگ

جزئیات جریمه تردد شبانه – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

جزئیات جریمه تردد شبانه
hodis

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با توجه به آخرین رنگبندی کرونایی شهرها از جزئیات جریمه تردد شبانه و ممنوعیت سفر « به» و «از» شهرهای قرمز و نارنجی خبر داد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از جام جم آنلاین، سردار سید تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا در گفتگو با فارس در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: در حال حاضر تردد عادی و روان خودروها در محورهای مواصلاتی کشور در جریان است.

جانشین پلیس راهور ناجا با بیان این مطلب که بر طبق آخرین رنگ بندی اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا، ۹۳ شهر در وضعیت قرمز ،۱۷۳ شهر در وضعیت نارنجی و ۱۸۳ شهر در وضعیت زرد قرار گرفته‌اند در خصوص وضعیت سفر بین شهری اعلام کرد: براساس این رنگ بندی، سفر «به» و «از» شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است.

 

بیشتر بخوانید:

موج پنجم کرونا در سیستان و بلوچستان

ارز آوری شرکت صنایع پتروشیمی برای کشور

 

جزئیات جریمه تردد شبانه

سردار حسینی تصریح کرد: خروج خودروهای بومی از شهرهای قرمز و نارنجی و ورود خودروهای غیر بومی به این دسته از شهر ها ممنوع بوده و تردد در شهرهای قرمز جریمه یک میلیون تومانی و سفر به شهرهای نارنجی جریمه ۵۰۰ هزار تومانی دارد.

وی درباره‌ی جزئیات جریمه تردد شبانه گفت: ممنوعیت تردد شبانه در تمام شهرهای کشور از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح اعمال شده و جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برای متخلفان اعمال خواهد شد.

جانشین پلیس راهور ناجا از حضور گشتی‌های پلیس راه و راهور ناجا در ورودی و خروجی شهرها و جاده های بین شهری خبر داد و گفت: علاوه بر رصد مأموران پلیس راهور، دوربین‌های هوشمند جاده‌ای نیز تخلفات تردد رانندگان را اعمال قانون می‌کنند.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب