وبلاگ

جانمایی بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران انجام شد

فهرست مطالب

[ad_1]

بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران
hodis

جانمایی حدود 100 شرکت در سه سالن برای حضور در بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران به پایان رسید، با تکمیل ثبت‌ نام‌ ها در هفته آتی این جانمایی‌ ها ادامه دارد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ جلیل غفاری‌ رهبر رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر در گفت‌وگو با ایبنا، با اشاره به آغاز مرحله جانمایی بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران گفت: تاکنون حدود 100 شرکت برای حضور در نمایشگاه ثبت‌ نام قطعی کرد‌ه‌ اند و جانمایی آ‌ن‌ها در سه سالن ٣٨، ٣٨B  و ٣٥ به صورت حضوری انجام شده است.

 

پیش ثبت نام بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

 وی با بیان اینکه پیش‌ ثبت‌ نام بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران از اول خرداد انجام شد، افزود: بیش از 400 شرکت فعال در حوزه‌ های مختلف چاپ و نشر و بسته‌ بندی برای حضور در این رویداد پیش‌ ثبت‌ نام کردند و ثبت‌ نام قطعی آن‌ها تا دو هفته آینده ادامه دارد.

 غفاری‌رهبر با بیان اینکه حضور شرکت‌ های دیگر در نمایشگاه به وضعیت شیوع كرونا بستگی دارد، عنوان کرد: در این میان سالن‌ های خلیج فارس،۴۰، ۴۱ و میلاد برای نمایشگاه امسال بین‌ المللی چاپ و بسته‌ بندی تهران در نظر گرفته شده است که با تکمیل ثبت‌ نام جانمایی در این سالن‌ ها نیز آغاز می‌ شود.

بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

 وی تاکید کرد: سال گذشته جانمایی‌ ها اینترنتی بود اما امسال مجددا حضوری شده و طی دو هفته آينده با تکمیل ثبت‌ نام شرکت‌ ها کارها روند اجرایی خود را دنبال خواهد کرد.

 غفاری‌رهبر با بیان اینکه امیدواریم امسال‌ برپایی نمایشگاه شرایط کاری را برای صنف هموارتر کند، گفت: رایزنی برای حضور شرکت‌ ها و موسسات خارجی و بین‌ المللی همچنین هیئت‌ های تجاری منطقه از جمله برنامه‌ هایی است که در نمایشگاه بیست و هشتم دنبال خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: پیش ثبت نام نمایشگاه چاپ تهران آغاز شد

 وی در پایان با اشاره به نگرانی اهالی صنف از شیوع کرونا یادآور شد: امیدواریم واكسيناسيون سراسری هر چه سریع‌ تر انجام شود تا بتوانیم تا مهر ماه با فراغ بال بیشتری نمایشگاه بیست و هشتم را برگزار کنیم.

 بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌ المللی چاپ، بسته‌ بندی و ماشین‌ آلات وابسته ۹ تا۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار می‌ شود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب