وبلاگ

تعطیلی سراسری کشور از 25 مردادماه – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

تعطیلی سراسری کشور
hodis

تعطیلی سراسری کشور از 25  تا 30 مردادماه

بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و در جهت مدیریت خیز پنجم بیماری در کشور، از روز دوشنبه ۲۵ مرداد تا شنبه ۳۰ مردادماه تعطیلی سراسری کشور اعلام شد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، با توجه به وضعیت بحرانی کشور در زمینه کرونا، محدودیت‌ های جدید کرونایی در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا وضع شد.

پیش از این پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ ای برای کنترل پیک پنجم از سوی وزیر بهداشت و جمعی از متخصصان و کارشناسان سلامت مطرح و در عین حال تاکید شده بود که “اگر قرار باشد تعطیلی مانند دفعه قبلی باشد که فقط کارمندان دولت نیامدند، اما همه جا باز بود و نظارتی نبود، فایده‌ای ندارد.”

در هر حال کارشناسان سلامت تاکید دارند که تعطیلی که همه جا را تعطیل کند، در کنترل تاخت و تاز پیک فعلی بیماری در کشور موثر خواهد بود؛ تعطیلی سراسری کشور که بتواند بار انتقال ویروس را در جامعه کم کند؛ به طوری که علاوه بر کارمندان و کارکنان دولتی، راه‌ ها و رستوران‌ ها و پاساژها و… نیز بسته شوند. نه مانند دو سه روزی که اخیرا و در تعطیلات منتهی به عید قربان اعمال شد اما همه جا باز بود و جاده‌ های شمالی کشور شاهد بار عظیمی از مسافران بود؛ بی‌ تردید در این صورت تعطیلی موثر نخواهد بود.

بنابراین لازم است نظارت ویژه و سختگیرانه‌ای بر اعمال پروتکل‌ها و رعایت محدودیت‌ها از سوی دستگاه‌های مختلف برقرار شود.

بیشتر بخوانید: درخواست تغییر ساعت تردد شبانه در دهه اول محرم

جزئیات تصمیمات امروز ستاد ملی مقابله با کرونا  (تعطیلی سراسری کشور) متعاقبا اعلام می‌شود.

header footer bg1
مطلب قبلیتداوم فروش با کمک بازاریاب های کتاب کودک

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب