وبلاگ

تسهیل بازیافت ظروف HDPE توسط لیبلی خاص – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

بازیافت ظروف HDPE
hodis

شرکت FLEXcon خانواده لیبل های FLEXcon OptiFlex ecoFocus خود را گسترش داده و یک نوع لیبل به بازار عرضه کرده است که عملیات بازیافت ظروف HDPE را تسهیل می کند.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ شرکت FLEXcon خانواده لیبل های FLEXcon OptiFlex ecoFocus خود را گسترش داده و یک نوع لیبل به بازار عرضه کرده است که عملیات بازیافت ظروف HDPE را تسهیل می کند.

 

بازیافت ظروف HDPEاین لیبل پشت چسبدار سفید و شفاف از چسب FLEXcon مدل V-127RE استفاده می کند تا قابلیت بازیافت ظروف HDPE که در بسته بندی کارایی دارد را افزایش دهد. از سوی دیگر این لیبل که TRAcrite نام دارد از جنس پلی‌استر است و 60 درصد محتویات آن بازیافتی است.

ملیسا دیوید از مدیران FLEXCon می گوید:  استفاده از فیلم PE روی ظروف HDPE بدین معنی است که شما پلیمرهای مشابه را با هم استفاده می کنید. چنین کاری بهتر از استفاده از لیبل های BOPP روی ظروف HDPE است. چنین تمهیدی باعث تسهیل در عملیات بازیافت ظروف بسته بندی شده و به برندها کمک می کند به اهداف خود در رابطه با حفاظت از محیط زیست برسند. 

بازیافت ظروف HDPEاین فیلم های جدید مشابه لیبل های BOPP هستند به همین خاطر می توان از آنها روی انواع ظروف HDPE از جمله ظروف سخت و غیر منعطف، نیمه فشاری و تمام فشاری استفاده کرد و هیچ گونه نگرانی از آسیب دیدن لیبل در هنگام استفاده از این ظروف و تیوب ها وجود ندارد. برای چاپ روی این لیبل ها از انواع فرآیندهای چاپ از جمله فلکسو، لترپرس روتاری، سیلک اسکرین روتاری، ماشین جوهر افشان یووی رول کم عرض و ماشین ایندیگو HP می توان استفاده کرد.

header footer bg1
مطلب قبلیمهمترین نیاز صنعت چاپ استان گلستان حل مشکلات مالیاتی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب