وبلاگ

تامین 20 هزار تن کاغذ تحریر توسط وزارت ارشاد

فهرست مطالب

[ad_1]

20 هزار تن کاغذ تحریر
hodis

اطلاعیه ای مبنی بر تامین 20 هزار تن کاغذ تحریر و بالکی

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی ادامه روند کمبود و نبود کاغذ در کشور، در اطلاعیه‌ ای برای وارد کردن بیش از 20 هزار تن کاغذ تحریر و بالکی از شرکت‌ های واردکننده داخلی دعوت به همکاری کرد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در اطلاعیه صادره آمده است: «معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست دولت مبنی بر حمایت از واردات کاغذ مورد نیاز نشر کتاب در سال ۱۴۰۰ (۱۳ هزار تن کاغذ تحریر و هفت هزار تن کاغذ بالکی(20 هزار تن کاغذ تحریر و بالکی)) از شرکت‏‎ های معتبر واردکننده داخلی بر اساس سوابق واردات و با لحاظ قیمت و کیفیت کاغذ دعوت به عمل می‎ آورد.

شرکت ‏های متقاضی واردکننده کاغذ می ‎توانند درخواست خود به همراه پروفورم واردات کاغذ و سوابق حقوقی (شامل اساسنامه، آخرین آگهی تغییرات مربوط به هیات مدیره، صاحبان امضای مجاز و نشانی شرکت)، گردش مالی دو سال اخیر و سوابق تجربی شرکت را در پاکت سربسته ممهمور به مهر شرکت به دبیرخانه کارگروه کاغذ معاونت امور فرهنگی واقع در میدان بهارستان، خیابان کمال‎ الملک، ساختمان اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طبقه سوم، اتاق ۳۲۳ حداکثر تا پایان روز دوشنبه ۰۷/۰۴/ ۱۴۰۰ تحویل دهند.

20 هزار تن کاغذ تحریربه درخواست‎ هایی که پس از تاریخ مذکور ارایه شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

همچنین بر اساس بخشنامه‌ های شماره ۱۵۶۴۲۱/۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۵/۹ و شماره ۲۹۰۸۴۵/۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۸/۲۸ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و به موجب قوانین و مقررات مربوطه، شرکت منتخب کارگروه منتخب مکلف است همزمان با معرفی به بانک مرکزی جهت اخذ تسهیلات ارزی، ۳۰ درصد از معادل تسهیلات را بر اساس نرخ آزاد ارز (مطابق شاخص‎ های بانک مرکزی) بابت تضمین عدم انجام تعهدات در موارد مشخص شده ارایه نماید.

tehran exhibitio 2021

20 هزار تن کاغذ تحریربیشتر بخوانید: خبرهای خوش تامین کاغذ ناشران در روزهای آتی

ضمنا به استناد بند سه بخشنامه‏ های مورد اشاره رفع تعهد ارزی و آزادسازی وثایق واردکنندگان کاغذ منوط به تحویل کالا به شبکه توزیع کاغذ معاونت امور فرهنگی می‎‏ باشد. همچنین در صورت عدم توزیع و عدم اخذ تاییدیه توزیع کالا به قیمت مصوب شرکت مزبور علاوه بر تضمین یاد شده مکلف به پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز ماخوذه (قیمت دولتی با قیمت آزاد ارز) است.»

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب