وبلاگ

تاخیر در برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب پکن

فهرست مطالب

[ad_1]

نمایشگاه بین المللی کتاب پکن
hodis

سی‌ و‌ چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب پکن، به‌ منظور جلوگیری از شیوع موج جدید ویروس کرونا، دومین سال پیاپی با تاخیر برگزار می‌ شود.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، در سی‌ و‌ چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب پکن، خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از صنعت نشر کشورمان در هر دو بخش فیزیکی و مجازی شرکت و صنعت نشر کشور را معرفی خواهد کرد.

علت تعویق در برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب پکن

در متن اطلاعیه منتشر شده از سوی کمیته برگزاری نمایشگاه کتاب پکن آمده است: «به دلیل تشدید وضعیت پیشگیری و کنترل بیماری همه‌گیر کرونا و مشاهده موارد جدید ابتلا به ویروس، به منظور جلوگیری از تجمع مردم و برای حفظ سلامت و ایمنی بازدیدکنندگان، غرفه‌داران و اطمینان از برگزاری بهتر، بخش فیزیکی نمایشگاه بین‌المللی پکن 2021 به تعویق می‌افتد.»

به نقل از مسئولان ننمایشگاه کتاب پکن، با وجود تعداد اندک موارد جدید مبتلایان به ویروس کرونا بخش فیزیکی این رویداد بین‌المللی فرهنگی با تاخیر برگزار می‌شود.

بیشنر بخوانید: بررسی طرح تابستانه فروش کتاب و آمارهای آن

همچنین مسئولان اجرایی نمایشگاه بین المللی کتاب پکن خاطرنشان کردند که هرچند هم‌اکنون اعلام زمان دقیق برگزاری بخش فیزیکی سی‌وچهارمین دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب پکن ممکن نیست و بستگی به شرایط اپیدمی دارد، اما احتمال می‌رود که این دوره از نمایشگاه در ماه سپتامبر و یا اکتبر 2021  برگزار شود.»

header footer bg1
مطلب قبلیدستگیری اعضای باند چاپ جعلی لیبل های معروف

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب