وبلاگ

بورس کالا به منظور تامین مواد اولیه مورد نیاز تولید – چاپ…

فهرست مطالب

[ad_1]

بورس کالا
hodis

محسن صالحی نیا معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو می گوید که ارزیابی وزارت صمت در زمینه عرضه محصولات و مواد اولیه در بورس کالا مثبت است که لازمه حمایت از واحدهای تولیدی، فراهم آوردن رشد و تدام عرضه مواد داست.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از اقتصادآنلاین ، صالحی نیا در خصوص عرضه محصولات در بورس  اظهار داشت: از سال ها پیش محصولاتی مانند پتروشیمی و فولاد وارد بورس کالا شد که اکنون انواع این محصولات دارای ساختار و مکانیزمی هستند که به طور منظم و مطلوب در بورس کالا عرضه می شوند.

معاون وزیر صمت ادامه داد: از چند سال گذشته شاهد گستردگی ورود محصولات به بورس هستیم و واحدهای تولیدی بنا بر ظرفیت و قابلیت هایی که دارند، می توانند برای فروش یا خرید محصولاتشان وارد بورس شوند.

بیشتر بخوانید:

مباحث مالیاتی دغدغه اصلی تولیدکنندگان

برخورد با ترددهای شبانه در شهر تهران جدی است

 

بورس کالا و کمک به بخش تولید

او گفت: ظرفیت و کالاهایی که واحدها تولید می کنند توسط سازمان صمت استانی تعیین می شود و در نهایت به بورس به عنوان بستر متمرکز مبادلات معرفی می شوند و مصرف کنندگان می توانند محصول مدنظر خود را از طریق بورس تامین کنند.

صالحی نیا با بیان اینکه بورس کالا مکانیزمی درست برای کمک به واحدهای تولیدی است، تصریح کرد: باید تلاش شود تا مشکلاتی که در راه تولید و عرضه واحدهای تولیدی در بورس کالاست را مرتفع کرد تا با رشد و تداوم عرضه ها، شرایط تامین مناسب مواد اولیه مورد نیاز تولید فراهم شود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب