وبلاگ

بسته بندی غیرمجاز قهوه در شیراز – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

بسته بندی غیر مجاز قهوه
hodis

انواع قهوه‌های بسته بندی شده غیربهداشتی در یک منزل مسکونی واقع در شهر شیراز کشف شد.این مرکز بسته بندی غیرمجاز قهوه با اعمال قانون روبرو شد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: با دریافت اطلاعات و اخباری مبنی بر بسته بندی غیرمجاز قهوه در یک منزل مسکونی واقع در شهر شیراز، مامورین نیروی انتظامی با اخذ مجوز قضایی وارد این منزل شدند.

غلامرضا سالاری افزود: در بررسی‌های اولیه مشاهده شد که در این منزل، انواع قهوه در شرایط بسیار غیربهداشتی بسته بندی و در بازار عرضه می‌شود که با بازداشت فرد متخلف، پرونده‌ای در این خصوص در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شد.

 

بیشتر بدانید:

 

صنایع تبدیلی و صادرات، پاشنه آشیل بخش تولید

توسعه صنایع بسته بندی صادراتی نیاز صنایع تولیدی

بسته بندی غیر مجاز قهوه

 

بسته بندی غیرمجاز قهوه و برخورد تعزیرات

سالاری اضافه کرد: طبق نظر کارشناسان بهداشت، قهوه‌های بسته بندی شده بخاطر شرایط بد محل بسته بندی، غیربهداشتی بوده که با محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط کلیه قهوه‌های مکشوفه و دستگاه‌های مرتبط با آن صادر کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از شهروندان تقاضا کرد تا تخلفات بهداشتی را به دانشگاه علوم پزشکی اطلاع داده تا موارد تخلف توسط کارشناسان بررسی و در صورت احراز با متخلفین برخورد تعزیراتی شود.

header footer bg1
مطلب قبلیاطلاعیه اتاق اصناف ایران برای غیر مشاغل فعال

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب