وبلاگ

بازیافت بسته بندی کوکاکولا با پلی اتیلن ترفتالات – چاپ و…

فهرست مطالب

[ad_1]

بازیافت بسته بندی کوکاکولا
hodis

100 درصد  بازیافت بسته بندی کوکاکولا  در بریتانیای کبیر با استفاده از پلی اتیلن ترفتالات انجام می شود.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پتروتحلیل-براساس اخبار رسمی در 30 ژوئن، کوکا کولا بریتانیای کبیر از سپتامبر 2021 تمام بطری‌های دور ریز خود را به 100 درصد پلی اتیلن ترفتالات خالص تبدیل خواهد کرد.

در جریان این حرکت تمام بطری‌های 500 میلی لیتری و کمتر از آن، شامل کوکا کولای Original taste، کوکا کولا بدون شکر، کوکای رژیمی، فانتا، اسپرایت، Dr Pepper and Lilt، از 100 درصد پلی اتیلن ترفتالات خالص ساخته خواهند شد، و از سپتامبر در بریتانیا کاملا قابل بازیافت خواهند بود.

براساس گفته مقامات کوکا کولا بریتانیا، در همکاری با شرکای خود در کوکا کولا اروپا اقیانوسیه، این حرکت به طور سالانه در حدود 29000 تن، برابر 2292 اتوبوس دو طبقه، پلاستیک خام را ذخیره می‌کند.در حال حاضر، کوکا کولا بریتانیا در بطری‌های کوچک خود در حدود 50 درصد از پلی اتیلن ترفتالات خالص استفاده می‌کند.

جان وودز، مدیر کل کوکا کولا بریتانیا گفت: این اقدام حرکت رو به جلوی مهمی در جهت دستیابی به هدف بلندپروازانه ما برای حذف تمام پلاستیک‌های بازیافت ناپذیر از بطری‌هایمان و همچنین رسیدن به هدف جهانی ما مبنی بر کمک به جمع آوری و بازیافت بسته بندی کوکاکولا است که تا سال 2025 به فروش می رسانیم.»

با توجه به اینکه بازار پلت گرید غذا پلی اتیلن ترفتالات خالص، که عمدتا در تولید بطری‌های نوشیدنی استفاده می‌شود، در سراسر بریتانیا و اروپا با شرایط محدودیت عرضه روز افزون مواجه می باشد، تعدادی از معامله کنندگان بازار در رابطه با شرکت‌هایی که بیش از حد اجازه قانون در اروپا و بریتانیا از حداقل لازم استفاده محتوای بازیافت بسته بندی کوکاکولا  گذر می کنند، محتاط هستند.

 

بیشتر بخوانید:

روشی نوین در بازیافت بسته بندی پلاستیکی

ذینفعان دولتی مانع پیشرفت صنعت بسته بندی و چاپ

 

بازیافت بسته بندی کوکاکولا و حذف تدریجی پلاستیک

یکی از مقامات رسمی کوکا کولا بریتانیا در 30 ژوئن به پلتز گفت: «این امر صحیح است که یکی از چالش‌های اصلی ما در بریتانیا در حال حاضر کمبود تولید پلاستیک های بازیافتی کیفیت بالا، با گرید غذا، در داخل کشور می‌باشد.

ما با تامین کنندگان خود و صنایع گسترده تری برای تامین مواد بازیافتی بیشتر همکاری کرده ایم تا بتوانیم انتقال تولیدات بطری های کوچک خود به 100 درصد پلی اتیلن ترفتالات خالص را  پیش از موعد مورد انتظار آغاز کنیم.»

در بریتانیا، تا آوریل 2022، به تمام بسته بندی های پلاستیکی که شامل محتوای بازیافتی 30 درصد نمی شوند، 200 پوند در هر تن (277 دلار در هر تن) مالیات تعلق می گیرد.

در اروپا، تا سال 2025 تمام بطری‌های پلاستیکی که به بازار عرضه می‌شوند باید تا میزان 25 درصد از پلی اتیلن ترفتالات خالص تشکیل شده باشند.بازیافت بسته بندی کوکاکولا برای ما در اولویت است.

قیمت های نقدی پلت گرید غذا پلی اتیلن ترفتالات خالص بریتانیا در میزان 1445 پوند در هر تن (FD بریتانیا) ارزیابی می‌شود، که حداقل بیشترین میزان از فوریه 2019 در زمان آغاز جمع آوری داده ها توسط پلتز بوده، و  105 پوند در هر تن از اوج قیمت‌های قبلی در ژوئیه 2019 بیشتر می‌باشد.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب