وبلاگ

اهمیت و بزرگی صنعت چاپ، بار دیگر اثبات شد – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

صنعت چاپ
hodis

تشکر ویژه رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران به مناسبت حضور در جشن روز ملی صنعت چاپ

احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در یادداشت زیر از حضور بزرگان، پیشکسوتان و سایر فعالان و زحمتکشان حوزه چاپ که به مناسبت روز ملی صنعت چاپ در یازدهم شهریور ماه در محل چاپخانه واژه پرداز اندیشه گرد هم آمده بودند تا در جشن خودمانی این خانواده صنفی شرکت کنند،  تشکر کرده و ابراز داشت:

ما مست سرافرازیم ما عاشق جانبازیم

هرکس به کسی نازد ماهم به خدا نازیم

اعضای محترم صنف بزرگ چاپخانه داران، عزیزان و سروران گرامی، شایسته است مراتب قدردانی و تشکر قلبی خود را از تمامی بزرگان و گرانمایگانی که با حضور گرمشان و یا با ارسال پیام‌ های تبریکشان، موجبات دلگرمی خادمان خود در برپایی مراسم روز ملی چاپ را فراهم کردند، اعلام دارم.

همچنین از کلیه عزیزانی که مهربانانه قصد همراهی در مراسم را داشتند ولی به دلیل عدم امکان برگزاری همایش با حضور تمامی اعضا، نتوانستند در مراسم حضور یابند؛ خاضعانه پوزش می‌ طلبم. همان طور که می دانید، شرایط نامهربان بیماری کرونا و تأکیدات ستاد ملی کرونا بر اینکه تعداد مدعوین در مراسم نباید بیش از صد تن باشد؛ موجب گردید بالاجبار نسبت به دعوت به همین تعداد بسنده کنیم.

همکاران گرانقدر امسال برای نخستین بار با همه سختی‌ ها، روز ملی صنعت چاپ با محوریت و همت خانواده چاپ برگزار شد که جلوه و خرمی آن با تشریف فرمایی جناب آقای محمدمهدی اسماعیلی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام جناب آقای مرتضی آقاتهرانی ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، صد چندان گشت. چرا که این حضور نشان از درک مسئولین بلند پایه مرتبط، از جایگاه رفیع چاپ و نقش آن در عرصه‌های فرهنگی و صنعتی  دارد.

صنعت چاپ این امتیاز و مزیت که با تلاش خادم دلسوز شما و همراهان راستین در اتحادیه چاپخانه داران جهت اثبات قدر و منزلت صنعت چاپ فراهم شد، گوارایتان باد.

وقت آن است که مراتب سپاس خود را از روسای محترم اتحادیه‌ های چاپ سراسر کشور نیز ابراز دارم که با  ارسال پیام‌ های تهنیت و ابراز خوشحالی از برگزاری موفق مراسم، موجب تشویق و انگیزه بیشتر من و همراهانم شدند، صمیمانه آرزو می‌ کنم با رفع بلای جهانی کرونا و برپایی یک گردهمایی عظیم و سراسری، این بار در کنار هم و با فشردن گرم دستان یکدیگر، مقام چاپ را  تبریک گوییم.

همکاران گرامی قطعاً در سخنان مدعوین دولتی، متوجه قول‌ ها و تأکیدشان بر مطالبه‌ گری به حق صنف چاپ شدید. از این رو  به جرات می توان گفت که در قدمگاه اول ستونی سترگ و با ارزش را نصب کرده ایم که با یکپارچگی و پا فشاری برای دست‌ یافتن بر آنچه بر آن محق هستیم ما را سریع تر به مقصود خواهد رساند.

بیشتر بخوانید: روز ملی صنعت چاپ خودمانی اما باشکوه

 جای دارد بار دیگر، روز ملی صنعت چاپ را به یکایک شما چاپخانه‌ داران، کارگران و هنرمندان فعال صنعت در سراسر کشور شادباش بگویم.

احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب