وبلاگ

افزایش قیمت کاغذ تحریر در بازار آزاد – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

قیمت کاغذ تحریر در بازار آزاد
hodis

قیمت کاغذ تحریر در بازار آزاد به 570 هزار تومان رسید

قیمت کاغذ تحریر در بازار آزاد با افزایش ۵۰ هزار تومانی مواجه شده است،‌ افزایش قیمتی که به نظر می‌رسد تا مهرماه وبازگشایی مدارس ادامه‌دار باشد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌ قیمت کاغذ تحریر در بازار آزاد پس از یک وقفه چند هفته‌ ای روی 570 هزار تومان امروز با افزایش 50 هزار تومانی به 620 هزار تومان رسید.قیمت کاغذ روزنامه نیز به کیلویی 18 هزار و 500 تا 22 هزار تومان افزایش داشته است.

قیمت کاغذ تحریر در یک ماه گذشته و پس از افزایش‌های پی در پی از بندی 700 هزار تومان به تدریج فروکش کرده وروی 570 هزار تومان ثابت مانده بود. عدم خرید و فروش و راکد بودن بازار مهمترین دلیل برای متوقف ماندن قیمت کاغذ تحریر پس از انتخابات ریاست جمهوری عنوان شده بود.

با این حال بسیاری از کارشناسان قیمت‌ها در بازار را واقعی ندانسته و اذعان می‌دارند که قیمت تمام شده برای کاغذ وارداتی امروز در حدود 720 هزار تومان خواهد بود و پایین‌تر بودن نرخ بازار به دلیل راکد بودن آن است.

بیشتر بخوانید: کمبود کاغذ در کشور به دلیل عدم حمایت دولت

این افزایش قیمت کاغذ تحریر که به نظر می‌رسد به علت فعالیت تولیدکنندگان حوزه نوشت‌افزار و خرید از بازار انجام گرفته باشد،‌ به باور کارشناسان بازار تا مهر ماه و بازگشایی مدارس ادامه‌دار خواهد بود.

header footer bg1
مطلب قبلیصنعت چاپ تبریز بیانگر هویت ملی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب