وبلاگ

استراتژی پست مهمان چیست؟ – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

پست مهمان
hodis

امروزه اگر بخواهید صرفا به سایت خود برای انتشار محتواها بسنده کنید، سرعت رشد بسیار پایینی را تجربه خواهید کرد. در این راستا یکی از راهکارهای بسیار مناسب، استفاده از استراتژی پست مهمان است که باعث خواهد شد تا محتوای مدنظر شما با بازدید چند برابری مواجه شود.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از فرصت امروز، فراموش نکنید که اگر محتوای شما در سایت های معتبر قرار گیرد. احتمال بازنشر آن توسط سایرین به مراتب بیشتر خواهد شد که این امر به معنای دیده شدن محتوای مدنظر شما تا میزانی فراتر از حد تصور است. با این حال یکی از چالش های همیشگی افراد، شناسایی سایت هایی است که از پست مهمان استقبال می کنند.

در ادامه 12 سایت برتر در استراتژی پست مهمان را بررسی خواهیم کرد. نکته ای که در همین ابتدا باید به آن توجه داشته باشید این است که شما در ابتدا باید نسبت به کیفیت کار خود اطمینان داشته باشید، در غیر این صورت طبیعی است که محتوای شما پذیرفته نشود.

 

12 سایت برتر در استراتژی پست مهمان

Woorise

این سایت به دنبال محتواهای جذاب، به روز و کاربردی در زمینه تکنولوژی است. مزیت جالب این سایت عدم محدودیت تعداد کلمات است که باعث شده تا مورد توجه هر برندی برای پست مهمان قرار گیرد. از نکاتی که لازم است تا به آن توجه داشته باشید، تکراری نبودن محتوا است. به همین خاطر توصیه می شود که مطالعه محتواهای این سایت را به عادت روزانه خود تبدیل نمایید. همچنین یکسری نکات وجود دارد که در بخش قوانین درج شده است و مطالعه آنها باعث می شود تا زمان خود را از دست ندهید. این نکات به ظاهر ساده ممکن است مانع از انتشار محتوای شما شود که به معنای از دست رفتن تلاش های شما خواهد بود.

OnCrawl

این سایت به صورت تخصصی در زمینه سئو فعالیت دارد. به همین خاطر نیز شما تنها می توانید محتواهای مرتبط با این حوزه را به صورت پست مهمان منتشر نمایید. نکته جالب این است که مدیر این سایت خانم ربکا باربل، از متخصصین حوزه سئو است که به خوبی راهنمایی های لازم برای بهبود متن های شما را انجام می دهد. همچنین از وی می توانید برای انتخاب موضوع و یا راهنمایی گرفتن برای پیدا کردن منابع و بهبود سطح کار خود استفاده نمایید.

تلاش های وی در این زمینه باعث شده است تا تمامی مقالات موجود در سایت او، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشند. توصیه می شود که حتما بخش قوانین و توضیحات را به صورت کامل مطالعه نمایید و توجه داشته باشید که ممکن است تا یک ماه آینده نیز محتوای شما منتشر نشود. به همین خاطر اگر نسبت به زمان حساس هستید، این سایت نمی تواند گزینه مناسبی باشد.

Semrush

بدون شک هر فردی که در زمینه بازاریابی اینترنتی فعالیت می کند، نام این برند را شنیده است که نرم افزاری قدرتمند در زمینه سئو در اختیار دارند. سایت این شرکت نیز به خوبی تلاش کرده تا محتواهای مرتبط را پوشش دهد. با این حال موضوعات آن تنها به سئو محدود نبوده و به صورت کلی تمامی موارد مرتبط با بازاریابی اینترنتی را دربر می گیرد که این امر باعث شده است تا تعداد مقالات آن، بسیار زیاد باشد. با این حال اصول ویراستاری و نوشتن مقاله در این سایت ابدا ساده نبوده و لازم است که حتما قوانین آن را مطالعه نمایید. پست مهمان 

در این راستا حتی پس از قبول شدن اولیه، ممکن است در رقابت با سایر مقالات، بازنده شوید و موضوع شما رد شود. در این زمینه توصیه می شود که قبل از ارسال و منتظر ماندن، حتما با ادمین های این سایت ارتباط برقرار کرده و درباره شانس موفقیت خود در زمینه پست مهمان ، سوال نمایید. در این زمینه توصیه می شود که حتما چند نمونه از مقالات منتشرشده را مطالعه کنید تا با اصول مدنظر آنها، آشنایی بهتری را پیدا کنید. به صورت کلی در این سایت تنها افراد متخصص با کیفیت محتوای بالا شانس دارند. به همین خاطر اگر تازه کار و یا فاقد مهارت و دانش کافی هستید، بهتر است که به سراغ این سایت نروید.

 

بیشتر بخوانید:

ضرورت تعامل پیامکی با مشتریان

اصل مشتری سازی در بستر اینترنت

 

Moz

در این سایت محبوب مخاطب تعیین کننده همه چیز خواهد بود. درواقع آنها سایت های خود را به صورت مداوم براساس خواست مخاطبان خود تغییر می دهند. این حجم از توجه به مخاطب باعث شده است تا نحوه بیان محتوا، مهمترین اصل باشد. درواقع اگر قلمی روان ندارید و نمی توانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و آنها را به واکنش نشان دادن ترغیب نمایید، این سایت فضای مناسبی برای فعالیت شما نخواهد بود. نکته جالب این است که اگر استقبال از محتواهای شما مناسب نباشد، دیگر اجازه فعالیت نخواهید داشت. 

Business 2 Community

برخلاف گزینه های قبل، این سایت تمامی حوزه های مرتبط با کسب و کار را مورد توجه قرار داده است. با این حال ترندها، مورد توجه جدی قرار دارد. به همین خاطر شما باید بدانید که چه نوع محتواهایی را در چه زمانی برای آنها ارسال نمایید در غیر این صورت شانس خود را از دست خواهید داد. به صورت کلی محبوب ترین نویسندگان مهمان در این سایت افرادی هستند که از نرم افزارهای مختلف برای شناسایی ترندها استفاده می کنند. همچنین در صورتی که نمونه کار قبلی نداشته باشید، شانسی برای فعالیت نخواهید داشت. در این زمینه طبیعی است که کیفیت کار سابق شما نیز یکی از معیارهای انتخابی مهم خواهد بود.

Serpstat

بیشتر دیده شدن سایت و محتواها، قانون اصلی این سایت برای پست مهمان محسوب می شود. درواقع از شما خواسته می شود که بازنشرهای لازم را در سایت خود نیز داشته باشید. همچنین شما باید محتوای خود را حداقل برای 10 نفر از دوستان خود ارسال نمایید و اشتراک گذاری را در پایان تمامی محتواها از مخاطبان خود بخواهید. با این حال محدودیتی در زمینه موضوع محتواها وجود ندارد و می توانید در تمامی حوزه های کسب و کار، محتوای خود را منتشر کنید.

رعایت اصول سئو نیز از دیگر مواردی است که در این سایت به آن توجه ویژه می شود. در این زمینه یک دوره آموزشی نیز برای علاقه مندان پست مهمان، تعیین شده است. از نکات جالب این است که در محتواهای خود حداقل باید از یک نقل قول مشهور استفاده کنید که خود باعث بهتر دیده شدن محتوا در موتورهای جست و جو خواهد شد.

HubSpot

در این سایت شما در قالب چهار موضوع کلی می توانید به عنوان پست مهمان فعالیت نمایید که شامل: بازاریابی، فروش، خدمت رسانی به مشتری و مدیریت سایت است. برای مدیران این سایت بسیار مهم است که شما در محتواهای خود از تصاویر، اینفوگرافی و آمار استفاده کنید. همچنین محتواهایی که تحلیلی هستند، از شانس انتشار بالایی برخوردار هستند. در این زمینه فراموش نکنید که اولویت اول برای مدیران این سایت، همکاری با افرادی است که شهرت لازم در زمینه کاری خود را دارند.

Blogging Wizard

محتواهای آموزشی، مورد توجه جدی مدیران این سایت قرار دارد. در این سایت شما می توانید ارتباط لازم با سایر نویسنده ها را هم داشته باشید که خود اقدامی بسیار جالب محسوب می شود.

SingleGrain

در زمینه سئو، تبلیغات، بازاریابی شبکه های اجتماعی و تجارت الکترونیک این سایت پذیرای انواع محتواها است. با توجه به اینکه آمازون از اسپانسرهای آن محسوب می شود، بخشی ویژه برای محتواهای مرتبط با این برند نیز وجود دارد. نکته مهم و مورد انتظار مدیران این سایت، جمع بندی حرفه ای است. درواقع مقالاتی که حداقل سه خط جمع بندی ندارند، ابدا شانسی برای فعالیت در این سایت نخواهند داشت. همچنین در این سایت محتوای شما زودتر از دو ماه آینده منتشر نخواهد شد.

Ahrefs

در این سایت هم محدودیتی در رابطه با انتخاب موضوع پست مهمان وجود ندارد. با این حال محتوای شما به صورت آزمایشی منتشر می شود و در صورتی که استقبال ها از آن مناسب باشد، برای همیشه باقی خواهد ماند. این امر باعث شده است تا محدودیت خاص دیگری وجود نداشته باشد که خود باعث خواهد شد تا حتی افراد تازه کار نیز بتوانند از این بستر برای اشتراک محتواهای خود استفاده نمایند. 

Mention

این سایت به صورت تخصصی در زمینه شبکه های اجتماعی فعالیت دارد. در این زمینه موضوعات روز نظیر اخبار، بالاترین شانس قبولی را دارند. نکته جالب این است که آموزش های رایگانی وجود دارد که شما را با تمامی اصول های مورد تایید این سایت، آشنا می سازد. همچنین محتواهای منتخب در شبکه های اجتماعی این برند نیز منتشر می شود که یک اقدام بسیار جالب محسوب می شود.

Advanced Web Ranking

در این سایت تنها موضوعات مرتبط با سئو و راهکارهای رشد سایت، منتشر می شود. با این حال آنها محتواهای تصویری نظیر اینفوگرافی را ترجیح می دهند. به همین خاطر اگر خواهان نوشتن مقاله های طولانی هستید، این سایت ابدا مناسب شما نخواهد بود. پس از مدتی فعالیت اگر امتیاز خوبی را به دست آورید، امتیازهای جالبی نیز در نظر گرفته خواهد شد.

در آخر نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تعداد سایت هایی که در زمینه پست مهمان فعالیت می کنند، بسیار زیاد است. به همین خاطر اگر موضوعات موردنظر شما در هیچ یک از این 12 سایت وجود ندارد، ابدا نباید ناامید شوید. همچنین بهتر است که محتوای خود را برای چند سایت به صورت همزمان ارسال نمایید. این امر باعث خواهد شد که حداقل از انتشار آن در یکی از سایت ها اطمینان داشته باشید.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب