وبلاگ

ارشاد پیگیر تشکیل اتحادیه مستقل برای چاپخانه داران قزوین است

فهرست مطالب

[ad_1]

اتحادیه مستقل برای چاپخانه داران
hodis

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: تشکیل اتحادیه مستقل برای چاپخانه داران می تواند تسهیل کننده دغدغه های فعالین عرصه چاپ در قزوین باشد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، در نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه صنعت چاپ که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد نمایندگان صنعت چاپ، اتحادیه چاپ و محصولات فرهنگی، اتحادیه عکاسان، اتحادیه کتابفروشی ها، اداره کل صمت، اداره اماکن عمومی نیروی انتطامی و کارشناسان مربوطه حضور داشتند.

محمد حسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در این نشست گفت: مهمترین موضوع حوزه چاپ در استان قزوین نبودِ اتحادیه مستقل برای چاپخانه داران است که این امر باعث ایجاد تداخل صنفی در چند اتحادیه شده، ضمن اینکه مسئولیت نظارت و پیگیری امور چاپ نیز به روشنی مشخص نیست.

 

پیگیری تشکیل اتحادیه مستقل برای چاپخانه داران

اسماعیلی ادامه داد: در خصوص تشکیل اتحادیه مستقل برای چاپخانه داران قزوین را با جدیت پیگیری خواهیم کرد و امیدواریم با همکاری اداره کل صمت این امر مهم محقق شود.

tehran exhibitio 2021

وی افزود: در شرایط کنونی باید با همکاری و تعامل اتحادیه های ذیربط وظایف و مسئولیت ها در حوزه چاپ مشخص گردد و اتحادیه ها وظایف خود را به ویژه در زمینه نظارت با دقت و درستی به انجام رسانند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاکید کرد: موضوع مهم دیگر در این راستا فعالیت های غیرمجاز در حوزه چاپ است که از حساسیت ویژه ای برخوردار است که باید با همکاری اتحادیه های ذیربط و اماکن نیروی انتطامی با این فعالیت های غیرقانونی برخورد کرد و مانع فعالیت های آنان شد.

در ادامه جلسه هر یک از حاضرین مسائل و مشکلات مربوط به حوزه مسئولیت ها و اختیارات خود را بیان کردند و مقرر شد با تداوم این جلسات و انجام هماهنگی های لازم، تعاملات فی مابین برای اجرای وظایف قانونی و نطارتی و جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی صورت پذیرد و تشکیل اتحادیه مستقل نیز در دستور کار قرار گیرد.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب