وبلاگ

ارجاع پرونده 2 واردکننده کاغذ به مراجع قضایی

فهرست مطالب

[ad_1]

واردکننده کاغذ
hodis

رسیدگی به پرونده تخلف دو واردکننده کاغذ 

مشاور معاونت فرهنگی وزارت ارشاد گفت: دو شرکت واردکننده کاغذ که کاغذ‌های خود را با ارز دولتی وارد کرده اند با وجود پیگیری‌ های مختلف؛ کاغذ‌های خود را تحویل نداده اند و ما ناچار شدیم موضوع را به مقام‌ های قضایی ارجاع دهیم.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از صدا و سیما؛ علیرضا اسماعیلی، مشاور معاونت فرهنگی وزارت ارشاد با بیان تخلف 2 واردکننده کاغذ گفت: ما امیدوار هستیم این موضوع در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار بگیرد تا کاغذ‌های وارد شده به مصرف فعالیت فرهنگی برسد.

وی در خصوص تخصیص کاغذ نشر کتاب و مطبوعات بیان کرد: بعد از پیگیری‌ های مستمر وزارت ارشاد و وزیر، هیئت دولت به تازگی تصمیم گرفت تا با تخصیص اعتبار در این خصوص کارگروه مجددی تشکیل دهد.

اسماعیلی اظهار کرد: ما به دنبال این موضوع، اطلاعیه‌ ای در پایگاه رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بارگذاری کردیم تا شرکت‌ های واجد شرایط مشارکت کنند و ما بتوانیم در اسرع وقت کاغذ‌ها را به کشور وارد کنیم.

بیشتر بخوانید:

وضعیت نامعلوم کاغذهای دولتی واردکنندگان متخلف

تامین 20 هزار تن کاغذ تحریر توسط وزارت ارشاد

با افزایش قیمت جهانی کاغذ و نوسان‌ های ارزی، تأمین کاغذ مطبوعات و کتاب با مشکلاتی در چند سال گذشته مواجه بوده است که برای عبور از این مشکلات، کاغذ فرهنگی با ارز دولتی بین تولیدکنندگان توزیع شده است.

این کاغذ‌ها برای تولید انواع کتاب‌ها (به جز کتاب‌های آموزشی) و انتشار روزنامه و مجله توزیع می‌شود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب