وبلاگ

ارتقا کسب و کار با استفاده از 4 عادت کاربردی – چاپ و نشر…

فهرست مطالب

[ad_1]

ارتقا کسب و کار
hodis

همه گیری کرونا تاثیر به شدت منفی بر روی وضعیت کسب و کارها داشته است. ارتقا کسب و کار در این دوران کار بسیار سختی است.  بسیاری از برندها در شرایط کنونی هنوز هم از مشکلات کرونایی رنج می برند. با این حساب تلاش برای بازگرداندن کسب و کار به دوران اوج اش امر مهمی برای هر کارآفرینی محسوب می شود. بسیاری از برندها برای بهبود شرایط‏شان به دنبال هر ایده ای هستند. نکته مهم در این میان تلاش برای استفاده از یک ایده مطمئن و امتحان پس داده است.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از فرصت امروز، هدف اصلی در مقاله کنونی بررسی چهار عادت ساده و کاربردی برای بازگرداندن کسب و کار شما به دوران اوج است. این امر با توجه به شرایط کرونایی کنونی امر بسیار مهمی محسوب می شود. براساس گزارش انجمن روانشناسی آمریکا، پس از آغاز بحران کرونا اغلب مردم درگیر استرس فراوان هستند.

این امر در میان کارآفرینان افزایش چشمگیری داشته است. با این حساب تلاش برای کنترل نگرانی ها در حوزه کسب و کار اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در ادامه برخی از نکات اصلی در ارتقا کسب و کار را در قالب عادت های ساده مورد بررسی قرار خواهیم داد.

استفاده از قانون یک کار در ارتقا کسب و کار 

اگر شما در تلاش برای بازسازی کسب و کارتان هستید، باید همیشه نسبت به استفاده از قانون یک کار توجه نشان دهید. این قانون بر تمرکز بر روی یک کار در هر روز یا بازه زمانی دیگری تاکید دارد. شما با این کار امکان پیگیری یک کار مهم به ساده‏ ترین شکل ممکن را خواهید داشت. اغلب اوقات کارآفرینان به دلیل درگیر ساختن خودشان با کارهای بسیار متنوع شانس تاثیرگذاری مناسب بر روی هر پروژه را از دست می دهند.

با توجه به آنچه گفتیم، استفاده از قانون یک کار در هر زمان مشخص نظم خاصی به کسب و کارتان می دهد. این امر مانع بروز مشکلات جدی در زمینه کسب و کار خواهد شد بنابراین شما باید همیشه از این قانون در هر شرایطی استفاده نمایید تا کارهای برندتان بسیار سریع تر از هر زمان دیگری پیش برود.

tehran exhibitio 2021

تبدیل تهدید به فرصت

اگر شما مدت زمان زیادی برای فرا رسیدن موقعیت مناسب به منظور بازسازی کسب و کارتان صبر کرده اید، شاید بهتر باشد دیگر بیشتر از این ماجرا را طولانی نکنید. بسیاری از برندها برای بهبود وضعیت شان به طور مداوم منتظر فرصت هستند. اگر شما در این میان خودتان دست به کار نشوید، هرگز فرصت مناسب پدید نمی آید. شاید برخی از کارآفرینان با مشکلاتی در زندگی شخصی شان نیز دست و پنجه نرم کنند، اما بدون تلاش برای بازسازی برند هیچ وقت زمان مناسب پدید نمی آید.

ارتقا کسب و کار

بیشتر بخوانید:

نکات مهم عرصه کارآفرینی

مزایای استفاده از پیامک در جذب مشتری

نقش اینفلوئنسر در ارتقای فروش

 

شما در عرصه کسب و کار با تهدیدهای زیادی به دلیل بحران کرونا مواجه هستید، اما نکته مهم تلاش برای تبدیل کردن چنین تهدیدهایی به فرصتی طلایی برای برندتان است. اگر همین حالا و پیش از رقبای تان برای بهبود وضعیت برند خود اقدام کنید، یکی از تهدیدات اساسی در زمینه کسب و کار یعنی شکست را بدل به پلی برای پیروزی کرده اید.

پرداختن به علت به جای معلول

مشکلات کسب و کار شما باید به طور ریشه ای حل و فصل شود. اگر شما عادت به حل معلول ها یا پاک کردن صورت مسئله دارید، باید همین حالا شیوه کاری تان را تغییر دهید در غیر این صورت هیچ شانسی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف و بهبود شرایط کسب و کارتان نخواهید داشت.

پیدا کردن ریشه مشکلات در عرصه کسب و کار شاید همیشه کار ساده ‏ای نباشد بنابراین شما نیاز به کمک افراد متخصص در این حوزه دارید. متاسفانه برخی از کارآفرینان کمک گرفتن از دیگران در زمینه کسب و کار را همیشه نوعی نقطه ضعف قلمداد می کنند. شما باید به بهترین شکل ممکن عادت کمک گرفتن از دیگران در دنیای کسب و کار را در خودتان تقویت کنید.

 

برنامه ریزی برای 90 دقیقه ابتدایی و پایانی روز برای ارتقا کسب و کار

اگر شما روزتان را با برنامه ای مشخص شروع کنید، احساس بسیار بهتری خواهید داشت. منظور ما در این بخش شروع کردن روز با امور مربوط به کسب و کار نیست، بلکه ابتدا و انتهای روز باید در اختیار خودتان باشد. این امر به فعالیت های شما نظم و نشاط خاصی خواهد داد بنابراین همیشه ابتدا و انتهای روز به مدت 90 دقیقه باید برای خودتان باشد. این امر روحیه شما برای کار بهتر را تحت تاثیر مثبت قرار می دهد.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب