وبلاگ

آینده بازار کاغذ و نا آرامی های خاورمیانه – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

بازار کاغذ
hodis

شریفیان با بیان این مطلب که انبار فروشندگان کاغذ و مقوا مملو از کاغذ مورد نیاز اهالی نشر و سایر رسته‌ها است گفت: بازار کاغذ منتظر تحولات روزهای آینده است.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، احمد شریفان،‌ رئیس اتحادیه کاغذ و مقوای تهران ، با اشاره به وضعیت کنونی بازار کاغذ، گفت: بازار کاغذ با توجه به تعطیلات هفته گذشته و فضای کشور آرام است. قیمت‌ها نسبتا راکد شده و بازار منتظر تحولات و اتفاقات روزها و ماه‌های آینده است.

وی  ادامه داد: اگر قرار باشد مدارس بازگشایی شود و دانش‌آموزان به‌صورت حضوری سر کلاس‌های درس حاضر شوند، ممکن است تحولی در بازار ایجاد شود.

شریفان با بیان اینکه اکنون انبار همه فروشندگان و بنگاه‌های کاغذ مملو از کاغذ و مقوا است، عنوان کرد: مشکلی برای فروش کالا به مشتریان نداریم؛ همچنین در زمینه تامین مواد مصرفی مورد نیاز ناشران ازجمله کاغذ و مقوا و سایر ملزومات سلولزی مشکلی وجود ندارد و قیمت‌ها ثابت است.

بیشتر بخوانید:

صعود قیمت کاغذ در بازار

رقابت کاغذ تحریر با کاغذ بسته بندی

بازار کاغذ و افزایش نرخ دلار

وی همچنین درباره افزایش قیمت 10 روز قبل، افزود: به‌دنبال تحولاتی که در افغانستان رخ داد و نوسانات نرخ دلار، شاهد افزایش قیمت بودیم، زیرا همان‌طور که می‌دانید بخش عمده کالاهای وارداتی، متاثر از قیمت دلار است و وقتی قیمت آن تغییر می‌کند، در بازار با افزایش قیمت روبه‌رو می‌شویم.

شریفان با پیش‌بینی وضعیت روزهای آینده بازار کاغذ نیز گفت: بخش عمده نگرانی، بابت مرزهای شرقی است و در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد و وضعیت به همین منوال باشد و نرخ دلار هم رشدی نداشته باشد بازار کاغذ روزهای آرامی خواهد داشت.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب