وبلاگ

آغاز واکسیناسیون اصناف تهران – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

واکسیناسیون اصناف تهران
hodis

نایب رئیس اتاق اصناف تهران ضمن اعلام شروع واکسیناسیون اصناف تهران از روزهای آینده گفت: در حال حاضر انتظار همه اصناف از دولت جدید این است که اصناف تمامی استان‌ ها را در غالب یک طرح کلان کشوری واکسیناسیون کند.

واکسیناسیون اصناف تهرانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از بازارنیوز؛ ابراهیم درستی، نایب رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به شروع واکسیناسیون اصناف تهران گفت: واکسیناسیون اعضای اصناف تهران پس از پیگیری‌های متعدد به سرانجام رسیده و قرار است این عمل از این هفته اجرا شود.

نایب رئیس اتاق اصناف تهران افزود: در حال حاظر واکسیناسیون اصناف تهران به مراتب خیلی دیر شروع شد چرا که طی دو سال اخیر بسیاری از کسبه به این ویروس مبتلا شدند و متاسفانه تعداد زیادی هم بر اثر ابتلا فوت کرده اند.

وی ادامه داد: اکنون برای مرحله نخست این واکسیناسیون، اصناف آسیب‌پذیر و بازرسان اتاق اصناف در اولویت نخست قرار دارند و پس از اجرای مرحله نخست واکسیناسیون، در مراحل بعدی اصنافی که طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در دسته‌ های شغلی دوم و سوم قرار گرفته اند، واکسن دریافت می‌ کنند.

۶۰۰ هزار در لیست واکسیناسیون اصناف تهران

درستی در ادامه به بازه زمانی واکسیناسیون اصناف تهران اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۱۳۸ اتحادیه در استان تهران وجود دارد و اعضای تحت پوشش این اتحادیه‌ ها آماری بالغ بر ۴۰۰ هزار نفر است، البته باید خاطرنشان کرد که این رقم شامل کسبه‌ ای می‌ شود که داری پروانه کسب هستند؛ علاوه بر این با احتساب بازرسان و کارمندان اتحادیه‌ ها، تعداد افراد مد نظر قرار داده شده برای واکسیناسیون اصناف تهران عددی بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر تخمین زده شده است.

بیشتر بخوانید:

درخواست تزریق واکسن کرونا به فعالان صنف چاپ

درخواست واکسیناسیون حوزه نشر از وزارت بهداشت

نایب رئیس اتاق اصناف تهران در ادامه تاکید کرد: اکنون انتظار همه اصناف این است که پس از اتمام واکسیناسیون اصناف تهران، دولت سازوکاری را تدوین کند که در آن واکسیناسیون اتاق اصناف تمامی استان‌ها در غالب یک طرح کلان کشوری اجرا شود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب