وبلاگ

چاپ برچسب تقلبی تهدید جدید صنعت چاپ

فهرست مطالب

[ad_1]

چاپ برچسب تقلبی
hodis

رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران به واحد‌های چاپی درباره احتمال سفارش چاپ برچسب تقلبی از سوی سودجویان هشدار داد.

به گزارش چاپ و نشر انلاین به نقل از ایبنا؛ احمد ابوالحسنی،‌ رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران از مراجعه عده‌ای شیاد و کلاهبردار به واحدهای چاپی به منظور چاپ برچسب تقلبی خبر داد و گفت: این افراد سودجو قصد سفارش لیبل و چاپ برچسب تقلبی را داشتند و به همین منظور به واحد‌های چاپی مراجعه کرده بودند.

 وی افزود: این افراد قصد داشتند با سفارش چاپ برچسب تقلبی، محموله‌ ای را در بازار بفروشند که خوشبختانه به هدف خود نرسیدند.

 ابوالحسنی با بیان اینکه فعالان صنف چاپ، مراقب چنین افراد سودجویی باشند، عنوان کرد: چنانچه همکاران با سفارش‌ های چاپی از این دست مواجه شدند؛ بلافاصله مراتب را به اتحادیه چاپخانه‌ داران و پلیس ۱۱۰ تهران اطلاع دهند.

 به گفته وی، به‌ دلیل حساسیت موضوع و نگرانی از تکرار جرائم مشابه، امروز‌(شنبه 16 مرداد) نشست مشترک با حضور رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران و مقامات مسئول برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید: اولویت های کارگروه ملزومات چاپ اتحادیه چاپخانه داران مشخص شد

چاپ برچسب تقلبیملزومات مورد نیاز چاپخانه‌داران تامین می‌شود

ابوالحسنی همچنین در ادامه درباره تامین ملزومات مورد نیاز فعالان صنعت چاپ گفت: هفته گذشته هیئت‌مدیره اتحادیه با جمعی از واردکنندگان کاغذ و مقوا و سایر کالاها جلسه داشت تا شرایط و زمینه برای تامین ملزومات مورد نیاز چاپخانه‌‌ها فراهم شود.

وی افزود: با برگزاری جلسات مختلف، مقرر شد، ملزومات و کالاهای مورد نیاز صنف به زودی از سوی واردکنندگان و تجار این حوزه در اختیار تعاونی چاپخانه‌داران قرار گیرد. بسیاری از همکاران، برای تهیه کالاهای مورد نیاز خود با مشکلات جدی روبه‌رو هستند و در این زمینه تعاونی می‌تواند برای دسترسی بهتر و مناسب‌تر اعضا به این کالاها، آ‌ن‌ها را با قیمت مناسب در اختیار اهالی چاپ قرار دهد.

 وی گفت: اگر فعالان حوزه چاپ یا چاپخانه‌های علاقه‌مند قصد سرمایه‌گذاری در زمینه واردات و تامین ملزومات چاپ را دارند می‌توانند وارد عمل شوند و از طریق تعاونی در این زمینه اقدام کنند.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب