وبلاگ

پلمب کارگاه بسته بندی قهوه و سس غیر مجاز در اشتهارد – چاپ…

فهرست مطالب

[ad_1]

کارگاه بسته بندی قهوه
hodis

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد با اعلام خبر اجرای طرح پاکسازی و بازدید از تولیدکنندگان محصولات خوراکی در این شهرستان، از کشف بیش از ۲ میلیارد ریال مواد خوراکی غیر بهداشتی و غیر مجاز خبر داد. پلمب کارگاه بسته بندی قهوه یکی از این اقدامات بوده است.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرهنگ علی عزیزی بیان داشت: به منظور اهمیت موضوع سلامت جامعه و برخورد با تولید و پخش محصولات خوراکی غیر بهداشتی و غیر مجاز، طرح بازدید از تولیدکنندگان محصولات خوراکی در این شهرستان به اجرا گذاشته شد.

 

جزئیات پلمپ کارگاه بسته بندی قهوه 

وی افزود: در این طرح که در ۴۸ ساعت گذشته به اجرا گذاشته شد، از ۲ کارگاه غیرمجاز شناسایی شده بازدید و در بازرسی از کارگاه بسته بندی قهوه ۲۹۴ هزار عدد پودر قهوه بسته بندی شده تقلبی، ۴ هزار و ۴۶۴ کیلوگرم سس کچاب و ۴ هزار و ۹۰۸ عدد سس کوچک گرمی غیر بهداشتی کشف شد.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه ۲ متهم در جریان پلمپ کارگاه بسته بندی قهوه دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی مواد خوراکی مکشوفه را حدود ۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

بیشتر بخوانید:

همکاری شرکت صنایع بسته‌بندی فرآورده‌های لبنی پگاه با مراکز علمی

نو آوری در بسته بندی صنایع دستی

 

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد در پایان با بیان اینکه کارگاه های شناسایی شده با دستور مقام قضائی پلمب شدند، بر استمرار طرح های پاکسازی تاکید و از همکاری خوب شهروندان با پلیس در راستای شناسایی مجرمان و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز قدردانی کرد .

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب