وبلاگ

نشست های تخصصی در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا…

فهرست مطالب

[ad_1]

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ
hodis

پنج نشست تخصصی با موضوع کاغذ توسط سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا همزمان با چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ برگزار خواهد شد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا رضا امیدی رئیس چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا ، با اشاره به حضور ۷۰ شرکت در این رویداد توضیح داد: نمایشگاه کاغذ به وسعت ۱۰ هزار متر مربع در سه سالن برگزار می‌شود که در مقایسه با نمایشگاه پارسال رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

وی با اشاره به حضور یک شرکت ماشین‌سازی هندی در این رویداد افزود:‌ با توجه به انجام واکسیناسیون و پیش‌بینی شرایط لازم امیدواریم که برگزاری این نمایشگاه با استقبال مناسب فعالان و دست‌اندرکاران این صنف برگزار شود.

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ با حضور اساتید

امیدی همچنین از برگزاری پنج نشست آموزشی همزمان با روزهای چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ خبر داد و گفت: در این نمایشگاه برای ارتقا سطح آگاهی همکاران و کارشناسان حوزه‌های تولید کاغذ نشست‌هایی تخصصی با حضور بهترین اساتید و متخصصان حوزه کاغذ توسط سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران برگزار خواهد شد.

tehran exhibitio 2021

وی در این زمینه ادامه داد: سه برنامه از نشست‌ها شامل بهینه سازی کاغذتولیدی بازیافتی با رویکرد بهبود عملکرد مکانیکی ماشین آلات، برخی روش‌های بازیافت پسماند در صنایع کاغذسازی و پتانسیل‌های استفاده از نانو ذرات و آنزیم‌ها برای بهبود ویژگی‌های خمیر occ هستند.

بیشتر بخوانید:

تولید کاغذ صنعتی بیش از نیاز در کشور

خبرهای خوش تامین کاغذ ناشران در روزهای آتی

قیمت کاغذ در بازار آزاد ارزان است

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذامیدی یادآور شد: همچنین دو نشست مدیریت آب و پساب در کاغذسازی و coating کاغذ خصوصا کاغذ قهوه‌ای عناوین دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است که همزمان با روزهای نمایشگاه برپا می‌شود.

 چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ  ۳۱ خرداد تا سوم تیرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

3 × چهار =