وبلاگ

مهر تایید ارشاد بر بازرسی های میدانی اتحادیه چاپخانه داران تهران

فهرست مطالب

[ad_1]

بازرسی های میدانی اتحادیه چاپخانه داران تهران
hodis

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بازرسی های میدانی اتحادیه چاپخانه داران تهران، مورد تایید و تقدیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در این زمینه پیشنهاد میکنیم که وزارت فرهنگ در انجام بازرسی های دوره ای، از اتحادیه چاپخانه داران کمک بگیرد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه، ظهر دیروز (22 خردادماه) احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با علی اصغر کار اندیش معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کرد.

در دیدار مذکور احمد ابوالحسنی گزارش مفصلی از بازرسی های میدانی اتحادیه چاپخانه داران تهران ارائه داد و بیان کرد: بیشتر تخلفات چاپی شناسایی شده، متعلق به واحدهای بدون پروانه کسب از اتحادیه چاپخانه داران تهران بوده است.

بازرسی های میدانی اتحادیه چاپخانه داران تهران مورد تایید است

علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم با اظهار تاسف از بروز تخلفات صورت گرفته برخی واحدهای چاپی گفت: وزارت فرهنگ ضمن تایید بازرسی های میدانی اتحادیه چاپخانه داران تهران پیشنهاد می کند برای بازدید های دوره ای این وزارتخانه از واحدهای چاپی از اتحادیه چاپخانه داران تهران کمک گرفته شود.

همچنین در ادامه این دیدار، رئیس اتحادیه چاپخانه داران به نشست هفته گذشته با رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس نیز اشاره کرد و گفت: مذاکرات انجام شده فی مابین اتحادیه و کمیسیون فرهنگی مجلس در راستای حل و فصل قانونی برخی موانع و مشکلات صنف چاپ بود که در آن مقرر شد نشستی مشترک میان فعالان صنعت چاپ، مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای کمیسیون فرهنگی در محل مجلس برگزار شود.

tehran exhibitio 2021

بیشتر بخوانید: پیگیری مطالبات صنف چاپ از سوی کمیسیون فرهنگی مجلس

همچنین در دیدار رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با معاون حقوقی وزارت فرهنگ، ابوالحسنی به موضوع پیگیری الحاق و واگذاری بخش صنعتی صنعت چاپ به وزارت صمت نیز اشاره کرد و گفت: در نشست هفته گذشته با رئیس کمیسیون فرهنگی، موضوع الحاق بخش صنعتی صنعت چاپ مطرح شد که با موافقت اولیه حجت السلام آقا تهرانی رئیس کمیسیون روبرو شد.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب