وبلاگ

فهرست مطالب

[ad_1]

طرح های فصلی فروش کتاب
hodis

برگزاری طرح های فصلی فروش کتاب هم برای کتابفروشان مناسب است و هم برای ناشران و هم برای مولفان. درواقع یک زنجیره‌ای است که از کتابفروش شروع می‌شود و به آن دو گروه دیگر می‌رسد.

تقدیری برگزاری طرح های فصلی فروش کتاب را هم برای کتابفروشان و هم برای ناشران و مولفان مفید دانست و گفت: این طرح ها درواقع زنجیره‌ای است که از کتابفروش شروع می‌شود و به آن دو گروه دیگر می‌رسد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان علیرضا تقدیری در خصوص برگزاری طرح‌های توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها (طرح‌های فصلی فروش کتاب) گفت: با توجه به این که قیمت کتاب در سال‌های اخیر افزایش پیدا کرده و از طرفی وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم نسبت به قبل تغییر کرده است برگزاری این طرح‌ها می‌تواند به آن‌ها کمک کند.

مدیر کتابفروشی «پاتوق کتاب نی‌ریز» با اشاره به این‌که طرح‌های فصلی فروش کتاب به ما کتابفروشان کوچک در شهرستان‌ها نیز کمک می‌کند، عنوان کرد: به واقع بیشترین فروش کتابفروشی ما در ایام برگزاری طرح های فصلی فروش کتاب است و خارج از این مدت به شدت فروش ما کاهش پیدا می‌کند.

وی افزود: در حقیقت در مدت زمان اجرای طرح‌های توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها فروش کتاب در کتابفروشی ما بیش از ۱۰ برابر افزایش پیدا می‌کند و این نشان می‌دهد این طرح‌ها از جمله طرح‌های خوب محسوب می‌شود و مردم از آن استقبال می‌کنند.

tehran exhibitio 2021

این کتابفروش درباره جذب مخاطب به کتاب و کتابفروشی در ایام برگزاری طرح‌های فصلی فروش کتاب بیان کرد: در این زمینه اطمینان دارم چون وقتی در هر دوره از این طرح‌ها شرکت می‌کنیم استقبال مردم زیاد است و بیش از ۱۰ برابر نسبت به روزهای عادی افزایش دارد.

طرح‌های فصلی فروش کتاب

بیشتر بخوانید:

درخواست های اهالی نشر و کتاب کشور از آیت الله رئیسی

مشکلات فروشگاه های مجازی کتاب

موانع تشکیل اتحادیه کشوری ناشران

 

طرح های فصلی فروش کتاب برای ناشران

مدیر کتابفروشی «پاتوق کتاب نی‌ریز» شهرستان نی‌ریز استان فارس درباره نقدینگی کتابفروشان در ایام برگزاری این طرح‌ها تصریح کرد: برگزاری طرح‌های فصلی فروش کتاب هم برای کتابفروشان مناسب است و هم برای ناشران و هم برای مولفان. درواقع یک زنجیره‌ای است که از کتابفروش شروع می‌شود و به آن دو گروه دیگر می‌رسد.

تقدیری خاطر نشان کرد: درحقیقت باتوجه به شرایط اقتصادی و از سوی دیگر وجود بیماری کرونا دادن یارانه به مردم حداقل کاری است که می‌توانیم انجام دهیم تا کتاب در سبد خرید مردم قرارگیرد. همچنین برگزاری طرح های فصلی فروش کتاب  در چندین دوره اخیر منظم‌تر شده است و امیدوارم پس از این نیز ادامه داشته باشد.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب