وبلاگ

ضمانت کیفیت کاغذ تحریر تولید چوب و کاغذ مازندران

فهرست مطالب

[ad_1]

کاغذ تحریر تولید
hodis

کاغذ تحریر تولید چوب و کاغذ مازندران را ضمانت می‌ کنیم.

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با بیان اینکه کیفیت کاغذ تحریر تولیدی کارخانه مشکلی ندارد، گفت: کاغذ تحریر تولید چوب و کاغذ مازندران را ضمانت می‌ کنیم.

کاغذ تحریر تولیدبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از بازار؛ علی اکبر صفریان با اشاره به بازدید حجت الاسلام رئیسی رئیس وقت قوه قضائیه و رئیس جمهور کنونی از این کارخانه در سال قبل اظهار داشت: ایشان در این بازدید تاکید کرده اند که کاغذ مورد نیاز کتب درسی باید از این کارخانه تهیه شود.

وی افزود: کاغذ نباید حتما سفید و برف باشد و می تواند رنگش کمی کدر باشد زیرا براق و سفید بودن سبب آسیب رساندن به چشم کودکان می شود.

صفریان یادآور شد: کاغذ تحریر تولیدی و روزنامه به چند نوع تقسیم می شود و اگر هر کدام در جای خود استفاده نشود می تواند مسائلی را ایجاد کند.

مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران با بیان اینکه کاغذ به شرط ضمانت تولید و تحویل آموزش و پرورش می دهیم، گفت: برخی کاغذسازی های موجود در کشور زیرپله ای هستند و به عنوان نمونه در شهررضا یک افغانی با ساخت کارخانه روزانه ۱۰ تن کاغذ تحریر تولید می کند درحالی تمام کارگران آن افغانی و تجهیزات آن بسیاد ساده است.

کاغذ تحریر تولیدوی با اظهار اینکه کارخانه چوب و کاغذ مازندران بسیار مدرن و پیشرفته است، ادامه داد: کارخانه ما ظرفیت تولید کاغذ تحریر که جزو نیازهای کشور است را دارد در حالی که کاغذ مقوا را هر کسی تولید می کند.

بیشتر بخوانید: بی توجهی به کیفیت تولیدات چوب و کاغذ مازندران

وی با بیان اینکه در کیفیت کاغذ تحریر تولیدی هیچ مشکلی نداریم، ظرفیت اسمی کارخانه را ۱۷۵ هزار تن ذکر کرد و گفت: در حال حاضر میزان تولید کمتر از نصف ظرفیت است.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب