وبلاگ

سوخت دیزل ژنراتور چاپخانه ها تامین می شود

فهرست مطالب

[ad_1]

سوخت دیزل ژنراتور چاپخانه ها
hodis

با مشارکت شرکت ملی فرآورده‌ های نفتی، سوخت دیزل ژنراتور چاپخانه ها تامین می شود. چاپخانه‌ داران برای دریافت سوخت دیزل ژنراتور با مراجعه به سامانه تجارت آسان می ‌توانند پس از ثبت و بررسی درخواست سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران، با اشاره به بحث قطعی برق و نیاز چاپخانه‌ ها به سوخت برای ژنراتورها گفت: ما از مدت ‌ها قبل با شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی ایران مکاتبه کرده بودیم و خواستار تامین سوخت ویژه دیزل ژنراتورهای واحدهای تولیدی در زمان قطعی برق بودیم.

 وی افزود: با توجه به اینکه قیمت سوخت بالا است، بسیاری از چاپخانه‌ ها تمایلی به تهیه ژنراتور نداشتند و این قطعی ‌ها آسیب‌ های جدی و زیادی به فعالان این حوزه وارد کرده بود.

 

چگونگی تامین سوخت دیزل ژنراتور چاپخانه ها

 ابوالحسنی با بیان اینکه به ‌تازگی شرکت ملی پخش فرآورده ‌های نفتی چگونگی تامین سوخت دیزل ژنراتور چاپخانه ها را اعلام کرده است، توضیح داد: اگر چاپخانه ‌داران درخواست تامین سوخت دیزل ژنراتور دارند، فرآیندی در سامانه تجارت آسان منظور شده که پس از درخواست مصرف‌کننده موارد از شرکت برق منطقه ‌ای و توزیع شرکت توانیر به ‌صورت سیستمی استعلام و در صورت تایید و ارسال اطلاعات درج‌شده در سامانه، سوخت مورد نیاز برآورد و تامین می ‌شود.

 

بیشتر بخوانید: جلوگیری از قطع مکرر برق در واحدهای چاپی

 وی تاکید کرد: امیدواریم که با تخصیص و تامین این سوخت‌ ها به زودی دیگر شاهد بیکاری چاپخانه‌ ها و خرابی دستگاه‌ ها و ماشین‌ های چاپ نباشیم و فعالان این حوزه بتوانند با آرامش خاطر بیشتری به کار خود بپردازند.

header footer bg1
مطلب قبلیمشاور عالی اتحادیه لیتوگرافان منصوب شد

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب