وبلاگ

ساخت کارخانه کارتن سازی با ۳۰ میلیون دلار سرمایه گذاری

فهرست مطالب

[ad_1]

ساخت کارخانه کارتن سازی
hodis

بهره برداری و ساخت کارخانه کارتن سازی به زودی

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی درباره ساخت کارخانه کارتن سازی گفت: این پروژه توسط سرمایه گذار بخش خصوصی با ۳۰ میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی، ۶۰ میلیارد سرمایه گذاری ریالی و اشتغالزایی برای ۱۵۰ نفر در ماه‌های آینده به بهره‌برداری میرسد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ کیومرث سرمدی واله در گفت ‌و گو با خبرنگار تسنیم در همدان با تشریح وضعیت پروژه‌ های در حال اجرا در این شهرستان اظهار داشت: متاسفانه از گذشته نگاه مدیران به این شهرستان توأم با توسعه و سرمایه گذاری نبوده است به همین دلیل نیز این شهرستان زیرساخت ‌های صنعتی و اشتغالزایی محکمی ندارد.

وی با این توضیح که در اسدآباد تنها یک شهرک صنعتی در شهرستان وجود دارد که تعداد واحدهای فعال آن بسیار کمتر از ظرفیت این مجموعه است افزود: این مجموعه صنعتی در تامین یکی از مهمترین زیرساخت های خود یعنی برق با مشکلات جدی مواجه است موضوعی که تلاش کردیم در رایزنی با برق باختر حل شود.

بیشتر بخوانید: اشتغال زندانیان در واحد کارتن سازی شهراد

سرمدی درباره ساخت کارخانه کارتن سازی گفت: پروژه ساخت کارخانه کارتن سازی توسط سرمایه گذار بخش خصوصی با 30 میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی و 60 میلیارد سرمایه گذاری ریالی در ماه ‌های آینده به بهره ‌برداری رسیده و برای 150 نفر نیز اشتغال ایجاد خواهد کرد.

header footer bg1
مطلب قبلیحمایت مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ از مطبوعات

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب