وبلاگ

زمان قطعی واکسیناسیون گروه های شغلی حساس – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

واکسیناسیون گروه های شغلی حساس
hodis

رئیس مرکز مدیریت شبکه بهداشت وزارت بهداشت گفت: واکسیناسیون گروه های شغلی حساس مردادماه شروع می‌شود.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایلنا، دکتر جعفر صادق تبریزی رئیس مرکز مدیریت شبکه بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به زمان واکسیناسیون گروه مشاغل حساس بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی که داشتیم، تزریق واکسن کووید-۱۹ گروه‌های شغلی حساس برای مردادماه پیش‌بینی شده است و الان برای ۹ گروه شغلی حساس در حال برنامه‌ریزی هستیم. ان‌شاءالله واکسیناسیون معلمان در روز پنجشنبه مصادف با عید سعید غدیر خم شروع می‌شود و گروه‌های شغلی دیگر هم ادامه می‌یابد.

بیشتر بخوانید:

طرح ترافیک پایتخت از فردا اجرا می شود

برخورد با ترددهای شبانه در شهر تهران جدی است

اطلاعیه اتاق اصناف ایران برای غیر مشاغل فعال

واکسیناسیون گروه های شغلی حساس

 

جزئیات واکسیناسیون گروه های شغلی حساس

وی ادامه داد: برای هر گروه شغلی یک رابط تعیین شده است که آن رابط هماهنگی‌های لازم را با مدیران مربوطه در سازمان‌های ذی‌ربط انجام دهد، بنابراین بر اساس اولویت‌بندی که شده،رئیس مرکز مدیریت شبکه بهداشت وزارت بهداشت گفت: واکسیناسیون گروه های شغلی حساس مردادماه شروع می‌شود.

تبریزی افزود: بعد از اتمام این ۹ گروه حساس، گروه‌های دیگر شامل خبرنگاران، دانشگاهیان، رانندگان تاکسی و اتوبوس و… واکسینه می‌شوند.

واکسیناسیون گروه های شغلی حساس

وی در مورد واکسیناسیون مهمانداران قطار و هواپیما گفت: این گروه نیز در دسته شغلی وسایل حمل و نقل زمینی، ریلی و هوایی قرار دارند که در مرداد ماه واکسن دریافت خواهند کرد و به زودی زمان انجام واکسیناسیون اطلاع‌رسانی خواهد شد.

header footer bg1
مطلب قبلیمشخصات مرکب های چاپ گراور

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب