وبلاگ

درخواست تزریق واکسن کرونا به فعالان صنف چاپ

فهرست مطالب

[ad_1]

تزریق واکسن کرونا به فعالان صنف چاپ
hodis

اقدامات اتحادیه برای در اولویت قرار دادان تزریق واکسن کرونا به فعالان صنف چاپ

رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با ارسال نامه های جداگانه ای به فرمانده ستاد مقابله با کرونا و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار تزریق واکسن کرونا به فعالان صنف چاپ  شد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران، احمد ابوالحسنی؛ رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با ارسال نامه ای به دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران و دکتر صالحی وزیر فرهنگ، با اشاره به ضرورت صیانت از جان و سلامتی فعالان صنف چاپ که نقشی تعیین کننده در تکمیل چرخه تولید اقلام دارویی و پزشکی دارند، خواستار در اولویت قرار دادن تزریق واکسن کرونا به فعالان صنف چاپ شد.

متن نامه های مذکور برای درخواست تزریق واکسن کرونا به فعالان صنف چاپ به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر علیرضا زالی

فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران

با سلام و احترام

ضمن آرزوی توفیق روز افزون از تلاش ها و زحمات جناب عالی و همکارانتان در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در خط مقدم پاسداری از جان مردم در برابر همه گیری بیماری کرونا قرار دارید، از شما تشکر و قدردانی می کنم. به طور قطع یاد و خاطره شهدای سلامت و مجاهدت های کادر درمان هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

همان گونه که مستحضرید؛ فعالان صنعت چاپ در دوران پاندمی کرونا با انجام یک تکلیف ملی، در خط مقدم تولید انواع بسته بندی و لیبل های ویژه اقلام دارویی، پزشکی و خوراکی، نقش بزرگی را ایفا کردند. این در حالی است که آنها با حضور در محیط های تولیدی، عملا در معرض ابتلا به این بیماری قرار گرفتند تا هرگز چرخه تولید دارو و تجهیزات پزشکی به دلیل کمبود بسته بندی متوقف نشود.

 بر همین اساس و با توجه به لزوم صیانت از سلامت این عزیزان از جنابعالی درخواست دارم دستور فرمائید نسبت به اختصاص سهمیه واکسن کرونا و اولویت قائل شدن برای فعالان صنف چاپ  اقدام لازم را به عمل آورند.

با تشکر

احمد ابوالحسنی، ریاست اتحادیه چاپخانه داران تهران

تزریق واکسن کرونا به فعالان صنف چاپ

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر صالحی

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

با سلام و احترام

با آرزوی تندرستی برای جناب عالی و همکارانتان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بدین وسیله خدمت آن جناب معروض می‌دارم فعالان صنعت چاپ به دلیل حضور در واحدهای صنعتی تولید انواع  بسته بندی و لیبل های اقلام دارویی، پزشکی و بهداشتی عملا در معرض ابتلا به بیماری کرونا قرار دارند.

از این رو تقاضا می‌شود برای تعیین سهمیه واکسن کرونا برای این عزیزان اقدام عاجل صورت گیرد.

با تشکر

احمد ابوالحسنی، ریاست اتحادیه چاپخانه داران تهران

تزریق واکسن کرونا به فعالان صنف چاپ

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب