وبلاگ

حمایت 11 تشکل وابسته به چاپ از کاندیدای ریاست جمهوری

فهرست مطالب

[ad_1]

تشکل وابسته به چاپ
hodis

معاون چاپ و انتشار ستاد مردمی سمر گفت: ۱۱تشکل وابسته به چاپ شامل اتحادیه، تعاونی، نشر، صحاف و …. از کاندیداتوری آیت‌الله رئیسی حمایت می کنند.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از جهانی خبر؛ غلامرضا شجاع معاون چاپ و انتشارات ستاد مردمی آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمان‌ های انقلاب اسلامی (سمر) با اشاره به اهمیت حضور حداکثری آحاد مردم در حوزه های انتخابیه در روز جمعه اظهار کرد: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هوای تازه ‌ای در فضای سیاسی کشور خواهد بود و امیدواریم این انتخابات با حضور حداکثری مردم رقم بخورد.

وی افزود: کشور با وجود مشکلات در حوزه های مختلف نیازمند دولتی قوی و کارآمد است تا بتواند برنامه ‌های کشور را به سرمنزل مقصود برساند.

تشکل وابسته به چاپحمایت صنعت چاپ و 11 تشکل وابسته به چاپ

شجاع با بیان اینکه در حوزه چاپ و انتشارات در حدود 11 تشکل وابسته به چاپ شامل اتحادیه، تعاونی، ناشر، صحاف و …. ستادهای مردمی تشکیل داده ‌ایم اظهار کرد: ستاد تهران در زمره ستادهای فعال در حوزه حمایت از آیت‌الله رئیسی است و به همین منظور همایشی با عنوان حمایت چاپخانه ‌داران از آیت‌الله رئیسی را برگزار کردیم که با استقبال گسترده ‌ای روبرو شد.

معاون چاپ و انتشارات ستاد مردمی آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمان ‌های انقلاب اسلامی (سمر) به فعالیت محلی هر یک از اعضای سمر اشاره کرد و گفت: علاوه بر فعالیت 11 تشکل وابسته به چاپ در ستاد تهران، هر کدام از اعضا در محله زندگی خود فعالیت ‌های ویژه ‌ای را با کمک اهالی محله در راستای ایجاد نشاط در فضای انتخابات انجام می ‌دهند.

tehran exhibitio 2021

شجاع تأکید کرد: این فعالیت ها در راستای عمل به فرمایش «هر خانه یک ستاد» آیت‌الله رئیسی انجام می ‌شود و اعضا با حضور در فضای مجازی نقش مؤثری در این راستا ایفا کرده اند.

وی افزود: با توجه به اینکه صنعت چاپ از مهم ترین تشکل های صنفی کشور محسوب می شود، حضور 30 تشکل در استان های کشور و فعالیت آن ها خواهد توانست مشارکت حداکثری را در انتخابات رقم بزند.

معاون چاپ و انتشارات ستاد مردمی آیت‌الله رئیسی خاطرنشان کرد: امیدارم جمعه 28 خرداد با حضور پرشور مردم پای صندوق‌ های رأی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب