وبلاگ

تکنولوژی بسته‌بندی گوشت بدون نیاز به یخچال – چاپ و نشر…

فهرست مطالب

[ad_1]

تکنولوژی بسته‌بندی گوشت
hodis

تکنولوژی بسته‌بندی گوشت در هنگ کنگ، برای نخستین‌بار موفق به ارایه یک تکنولوژی بسته‌بندی گوشت مواد غذایی در جهان شده است که می‌تواند گوشت را بدون نیاز به یخچال، تا دو سال تازه و آب دار نگاه دارد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از شعار سال: یکی از شرکت‌های فناوری نوین در هنگ کنگ، برای نخستین‌بار موفق به ارایه تکنولوژی بسته‌بندی گوشت مواد غذایی در جهان شده است که می‌تواند گوشت را بدون نیاز به یخچال، تا دو سال تازه و آب دار نگاه دارد.

تکنولوژی بسته‌بندی گوشت

IXON Food Technology یک تکنولوژی برای حفظ و نگهداری مواد غذایی سازگار با محیط‌زیست بوده که هزینه‌های تولید را کاهش داده، در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند و بهره‌وری تولید را افزایش خواهد داد. این نوع بسته‌بندی می‌تواند طعم تازه گوشت را بدون هزینه‌های مربوط به صرف انرزی یخچال هنگام ذخیره‌سازی و حمل و نقل کاهش دهد و از هدر رفتن این محصول با ارزش غذایی بالا، جلوگیری به‌عمل آورد.

 

tehran exhibitio 2021

 

امکان عقیم‌سازی غذا درتکنولوژی بسته‌بندی گوشت

تکنولوژی بسته‌بندی گوشت IXON Food Technology یک محلول نوآورانه دارد که امکان عقیم‌سازی غذا در دمای ۶۰ درجه سانتیگراد (۱۴۰ درجه فارنهایت) به جای گرمای زیاد که به‌طور سنتی در کنسرو استفاده می‌شود را دارد و می‌تواند رطوبت و عطر و طعم آن را حفظ نماید. کارشناسان این کمپانی می‌گویند که در مرحله نخست، تکنولوژی بسته‌بندی گوشت بسته‌بندی خلاقانه و کم مصرف برای محصول گوشت آزمایش و مورد بررسی قرار گرفته که قطعا با گذشت زمان، بر روی سایر محصولات غذایی تازه مشابه و دیگر مواد غذایی دریایی یا میوه و سبزیجات نیز نتایج مطلوب را حاصل می‌آورد.

تکنولوژی بسته‌بندی گوشت

header footer bg1
مطلب قبلیسود ۳۱میلیارد و ۸۰۰میلیونی کاغذسازی کاوه در سال گذشته

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب