وبلاگ

تولید نسل جدید دستگاه های کتاب خوان آمازون

فهرست مطالب

[ad_1]

دستگاه های کتاب خوان
hodis

آمازون قیمت دستگاه های کتاب خوان کیندل پیپروایت یا همان کاغذ سفید خود را با کمترین قیمت عرضه کرده است و این تخفیف ویژه گمانه‌ زنی ‌ها برای تولید مدل جدید این کتاب خوان را قوت بخشیده است.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گودریدر، آمازون قیمت دستگاه های کتاب خوان کیندل پیپروایت یا همان کاغذ سفید خود را با کمترین قیمت عرضه کرده است و این تخفیف ویژه گمانه‌زنی‌ها برای تولید مدل جدید این کتابخوان را قوت بخشیده است.

  «کیندل پیپر وایت» (Kindle Paperwhite) یکی از پرفروش‌ترین دستگاه های کتاب خوان شرکت آمازون است که به طور اختصاصی برای مطالعه کتاب ‌های الکترونیک تولید شده است. این دستگاه به صفحه نمایشی لمسی مجهز است. این نمایشگر بسیار شبیه به صفحه کاغذ بوده و به ندرت نور محیط اطراف را منعکس می ‌کند.

دستگاه های کتاب خواننسل جدید دستگاه های کتاب خوان

 طول عمر باتری این نوع دستگاه های کتاب خوان خوان در مقایسه با تبلت ‌ها بسیار زیاد است و به شما این امکان را می ‌دهد که تا هفته ‌ها (حداکثر 6 هفته با نیم‌ ساعت کار در روز در حالت وای-فای خاموش و روشنایی متوسط) از دستگاهتان استفاده کنید. در این کتاب‌ خوان از صفحه نمایشی 6اینچی استفاده شده است. نمایشگر پیپروایت نسل هفتم دارای تراکم پیکسلی 300 پیکسل بر اینچ است.

 ابعاد این دستگاه 9.1 × 117 × 169 میلی‌متر و وزن آن هم 206 گرم است. این تبلت به 4 گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده که برای ذخیره‌ سازی هزاران کتاب مناسب است. در ضمن، کیندل به WiFi مجهز است و در آن از اکثریت فرمت ‌های فایل ‌های متنی و تصویری پشتیبانی می‌شود.

بیشتر بخوانید: نظارت بر قیمت کاغذ و افزایش کتابخوانی

 این دستگاه های کتاب خوان همچون نسل گذشته ‌ی خود دارای بدنه‌ی پلاستیکی است. البته پلاستیک به کار رفته در قاب پشت این دستگاه یکدست نیست و از دو بخش پلاستیک مات و براق تشکیل شده است. این در حالی است که ما دوست داشتیم برای هارمونی بیشتر، تمام قسمت قاب پشتی آن از پلاستیک مات بود.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب