وبلاگ

تصویب مصوبه بسته حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا – چاپ…

فهرست مطالب

[ad_1]

حمایت از مشاغل آسیب
hodis

طرح حمایت از مشاغل آسیب دیده در پی همه گیری بیماری کرونا با پیگیری های اتاق اصناف ایران به نتیجه رسید.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران ، پس از پیگیریهای اتاق اصناف ایران پیرامون بهره مندی واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونا از حمایت ها و معافیت ها، به آگاهی می رساند بسته حمایت از کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا در بخش مالیاتی، بیمه ای، بانکی و سایر حمایت ها مربوط به سال جاری در هفتاد و یکمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا به تصویب رسید.

بر طبق این مصوبه موعد پرداخت تسهیلات با بازپرداخت به صورت دفعی برای مشمولان بندهای ذکر شده که سررسید بازپرداخت آن در سه ماهه اول 1400 باشد، به تیر ماه سال جاری منتقل می شود.

همچنین مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا متقاضی اخذ تسهیلات کرونایی تا پایان شهریور ماه 1400 با شرایط دستور العمل ابلاغ شده قبلی توسط کارگروه اقتصادی مقابله با کرونا تمدید می شود. بانک ها و موسسات اعتباری موظف به پرداخت تسهیلات کرونایی اعم از تسهیلات جدید با تسهیلات مراحل قبلی تا پایان آبان ماه 1400 هستند.

حمات از مشاغل آسیب دیده

 جزنیات مصوبه  حمایت از مشاغل آسیب دیده

به موجب این مصوبه و با تمدید حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا، مشاغل مشمول،  در سال جاری هم از حمایت های مالیاتی، بانکی، بیمه ای و سایر حمایت ها بهره مند خواهند شد( نسخه نوشتاری از جزییات این  بسته حمایتی در ادامه منتشر می شود). برای آگاهی کامل از جزیئات  لینک مربوط را مطالعه کنید.

  حمایت از مشاغل آسیب دیده 

 

حمایت از مشاغل آسیب دیدهگفتنی است؛ بهره مندی واحدها از بسته حمایتی مطابق فهرست اعلام شده از سوی کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا، موکول به رعایت شرط حفظ سطح اشتغال نیروی انسانی بر اساس فهرست بهمن ۱۳۹۸ نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:

حمایت تشکل‌ های صنعت چاپ از گزینه پیشنهادی وزارت ارشاد

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب